Czy ktoś z was ma dostęp do bazy "Project MUSE"?

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #1261 przez noel
Witam.

Od jakiegoś czasu poszukuję sposobu, żeby pobrać 2 artykuły z bazy "Projet Muse", ale chyba niewiele polskich uczelni ma do niej dostęp. Może ktoś z was jednak ma możliwość korzystania z tej bazy?

Chodzi mi o następujące artykuły:
1) Caroline Hirasawa "The Inflatable, Collapsible Kingdom of Retribution: A Primer on Japanese Hell Imagery and Imagination" Monumenta Nipponica vol. 63, no. 1, spring 2008

2) Larsen Jeanne "Hell and Heaven at Tateyama" Fourth Genre vol. 6, no. 2, fall 2004 (niestety to czasopismo jest dostępne tylko w pakiecie "Standard" i "Premium")

Pozdrawiam
noel

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Wlodek
  • Wylogowany
  • Cesarski urzędnik
  • Cesarski urzędnik
  • China is a civilization pretending to be a state
Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #1263 przez Wlodek
kurcze, spóźniłeś się parę dni, miałem dostęp do 1 października (i do chyba 20 innych baz), ale znajoma skończyła studia w Sydney i po sprawie :( sam się zastanawiam jak odzyskać ten dostęp.

Quand la Chine s'éveillera - le monde tremblera
Napoleon Bonaparte

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #1264 przez noel
spóźniłam :)

No cóż, może znajdzie się ktoś jeszcze. Ale tak się spodziewałam, że najszybciej dostać to można na jakimś zagranicznym uniwerku niż u nas w Polsce, bo już jak się kupuje jakąś bazę humanistyczną to zwykle jest JSTOR.

• Wlodek
  • Wylogowany
  • Cesarski urzędnik
  • Cesarski urzędnik
  • China is a civilization pretending to be a state
Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #1265 przez Wlodek
przepraszam, nick masz bardzo męski :)

tak szeroki jest dostęp do JSTORa? Z tego co widziałem w Polsce jest to ledwie kilka instytucji (z uniwerków tylko UMK chyba). Ale może się to już zmieniło. Gdzie Ty z niego korzystasz? UŁ ma dostęp do EBSCO chyba jedynie.

Quand la Chine s'éveillera - le monde tremblera
Napoleon Bonaparte

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #1266 przez noel
Z JSTOR korzystałam jedynie będąc na wymianie studenckiej, bo w Białymstoku nie ma co liczyć na tego typu luksusy. Ale tak czy siak JSTOR jest bardziej popularny niż Project Muse, którego chyba nie ma żadna uczelnia (z tego co udało mi się wypatrzyć to obecnie testuje ją UAM, ale tylko pakiet "Basic"). Z tego co widziałam w sieci to JSTOR jest na Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Szczecińskim, Wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym, UMK, SGH, UW, KUL i być może gdzieś jeszcze.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #1267 przez deming
zdaje się, że na Wareckiej 1 w PISMie też jest dostęp.

Czas generowania strony: 0.225 s.
Zasilane przez Forum Kunena