Poszukuje znawcy chinskiej gospodarki...

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #1822 przez cyniczny optymista
Witam serdecznie,

wiem, ze to troche nietypowe miejsce na oferowanie komus pracy i to jeszcze takiej wiazacej sie zapewne z przenosinami, ale...
Otoz w pewnym wojewodzkim miescie w Polsce, silnym osrodku targowym, wladzom zamarzylo sie utworzenie naprawde porzadnego parku biznesu majacego sluzyc jako platforma wspolpracy z Chinami.
I teraz szukaja dla niego szefa, kogos, kto bedzie tam nie tylko pracowal, ale i realizowal swoje pasje
(wyrazone wlasnie fascynacja tym krajem)
A gdzie, jesli nie na tym forum szukac takich ludzi?

Szukamy przede wszystkim pasjonatow z zylka biznesowa.
Ja nie bede ukrywal - wole kogos z gorszym doswiadczeniem ekonomicznym, ale kochajacym kulture tego kraju, bo bedzie mial on szanse uczestniczyc w tworzeniu nowego, naprawde silnego osrodka wspolpracy polsko-chinskiej.
Zwlaszcza ze jednym z elementow projektu jest utworzenie w tym miescie rowniez sinologii (choc ze znacznie silniejszym naciskiem polozonym na ekonomie)

Zdaje sobie sprawe, ze to nietypowa forma oferowania pracy, ale propozycja tez typowa nie jest :)
Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
664 73 59 55
A.J Stawicki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Wlodek
  • Wylogowany
  • Cesarski urzędnik
  • Cesarski urzędnik
  • China is a civilization pretending to be a state
Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #1823 przez Wlodek
a nie można by mniej tajemniczo? O jakie konkretnie miasto chodzi?

Quand la Chine s'éveillera - le monde tremblera
Napoleon Bonaparte

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #1824 przez Jolanta
Opis pasuje jedynie do Lodzi (a moze jeszcze Poznania).
Ktora to notabene jest od ladnych kilku lat miastem partnerskim z moim Tianjinem.

a to znalazlam w innym watku "Zainteresowanie językiem chińskim rośnie w Łodzi z roku na rok. Powodem są kontakty gospodarcze - Łódź od dawna chce przyciągnąć duże chińskie koncerny. - Jesteśmy bardzo zainteresowani zwiększeniem wymiany przemysłowej i handlowej - mówi Jerzy Kropiwnicki, prezydent Łodzi." miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,5503357,Ch...dzi_na_jezykach.html
Cos mnie tknelo, gdy spotkalam przemila dziewczyne z Urzedu Miasta Tianjin i z zapalem opowiadala mi kontaktach z Lodzia.

www.rottka.pl
Pomaga rottweilerom.
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #1827 przez deming
z Tianjinem jesteśmy miastem partnerskim na papierze...generalnie próbuje się ściągać inwestorów z Chin, jak na mój gust są obecnie dwie poważne firmy produkcyjne. Choć nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać....więcej jest Japończyków, którzy są bardziej zdecydowani i konkretni.
vide www.biznes-firma.pl/a.10852.Chinska_inwestycja_w_Lodzi.html
miasta.gazeta.pl/lodz/1,35153,5032254.html

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #1828 przez cyniczny optymista
Wybaczcie, ale jeszcze nie moge. To sa jeszcze nieformalne informacje, ktore tu podsuwam, bo jestem pod wrazeniem Waszego (forumowiczow) zainteresowania Chinami.
Sam bedac idealista (wrocilem do Polski po kilku latach za granica po to, by przez rok dzialac spolecznie na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacyjnego mojego kraju) mam wielki szacunek dla ludzi z pasja.

Moge Wam tylko powiedziec, ze nie chodzi o Lodz, ale w zamian za to dostajecie szanse tworzenia od niemal podstaw miejsca, ktore chcialoby zostac najsilniejszym osrodkiem wspolpracy polsko-chinskiej w naszym kraju.
Co najwazniejsze - ma na zagwarantowane srodki i wsparcie wladz regionu.

Serdecznie zachecam Was do wykorzystania tej szansy.
Ja Wam powiem tak - od stycznia wchodza w zycie przepisy znoszace konkursy na stanowiskach administracji publicznej.
Juz nie bedzie tak, ze trzeba zatrudniac kogos kto ma 5 lat doswiadczenia w administracji, tylko kogos, kogo sie uzna za naprawde najlepszego wykonania danego zadania.
Ja nie ukrywam - moim marzeniem jest, zeby szefem tej placowki byl pasjonat, bo kwestiami administracyjnymi spokojnie bedzie mogl zajac sie ktos inny.
W Chinach licza sie przede wszyskim osobiste kontakty. Szukam takich ludzi.
Dajcie sobie szanse.
Zaryzykujcie, jesli myslicie, ze dalibyscie sobie rade w kontaktach z chinskim biznesem.
Co macie do stracenia?
Odbycie jednej rozmowy kwalifikacyjnej?

Serdecznie zachecam raz jeszcze.

• Wlodek
  • Wylogowany
  • Cesarski urzędnik
  • Cesarski urzędnik
  • China is a civilization pretending to be a state
Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #1829 przez Wlodek
Mogą to być np. Kielce, które ostro ostatnio się kontaktami z Chinami zajęły:
www.china.kielce.eu

Quand la Chine s'éveillera - le monde tremblera
Napoleon Bonaparte

Czas generowania strony: 0.252 s.
Zasilane przez Forum Kunena