自我批评 [samokrytyka]

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #1989 przez homikus
Ech...

Kiepski ze mnie Cesarz. Dlatego dziś wypada wieczór powrotu Cesarza Marnotrawnego ;D

Nie ma się co zbytnio rozpisywać. Trochę mnie tu nie było, ba!, nawet więcej, niż "trochę". Zdecydowanie za wielkie "trochę" jak na Cesarza :( Cóż, czasem tak mam. Ogólnie dziwny ze mnie człek i miewam dziwne wyskoki.

Mam nadzieję, że wybaczycie Przewodniczącemu jego przydługą i kary najwyższej godną nieobecność...

Postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości. I zapewniam, że więcej się to nie powtórzy. A jeśli tak - podam się do dymisji i nastaną rządy demokratycznie wybieranego prezydenta ;D

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2008 przez Yao laoshi
Eee tam... po co od razu wprowadzać tak radykalne eksperymenty jak demokracja?! Jak napisał ostatnio Jia Qinglin w "Qiu Shi", nie można dać się zwieść błędnym ideom w rodzaju systemu wielopartyjnego czy dwuizbowego parlamentu. Można zawsze stworzyć klikę rządzącą Niebiańskim Cesarstwem zza kulis ;-)

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2011 przez homikus
Replied by homikus on topic 自我批评 [samokrytyka]

[...] nie można dać się zwieść błędnym ideom w rodzaju systemu wielopartyjnego czy dwuizbowego parlamentu. Można zawsze stworzyć klikę rządzącą Niebiańskim Cesarstwem zza kulis ;-)

Cóż za pochwały najwyższej godne podejście! Szykuje się chyba awans w cesarskiej machinie urzędniczej ;D

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.190 s.
Zasilane przez Forum Kunena