Najlepszego...

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #2903 przez YLK
Najlepszego... was created by YLK
...wszystkiego z okazji Swieta Srodka Jesieni - szczegolnie dla tych, dla ktorych te swieta przestaly byc egzotyczne.

I oczywiscie z okazji 60 rocznicy budowy socjalizmu z chinska charakterystyka przez harmonijna dynastie spod znaku czerwonego sztandaru!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #2904 przez xiaobai
Replied by xiaobai on topic Najlepszego...
Wszystkiego dobrego!
To dopiero moje drugi Środek Jesieni spędzany na miejscu, więc jeszcze się nie zaliczam ;)

I oczywiscie z okazji 60 rocznicy budowy socjalizmu z chinska charakterystyka przez harmonijna dynastie spod znaku czerwonego sztandaru!

...opartego o naukowe podstawy!
Jak na końcu dzieci wypuściły baloniki i zaczęły biec w kierunku Bramy, na której stali oficjele, to już się bałam, że będzie wręczanie kwiatów przez dzieci w stroju ludowym

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #2908 przez Yao laoshi
Replied by Yao laoshi on topic Najlepszego...
I wszędzie te tęcze... na Placu, na niebie (robione przez samoloty), na kilku platformach. Gdyby w Chinach działała LPR lub choćby PiS, oskarżonoby komunistów o agresywną promocję homoseksualizmu. Teletubiś z torebką to przy paradzie na 60-lecie obrońca tradycyjnych wartości rodzinnych  :D

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #2914 przez xiaobai
Replied by xiaobai on topic Najlepszego...
Jak patrzyłam na Hu w maoistowskim mundurku, to jakby mnie czerwone słońce oślepiało i tęczy nawet nie zanotowałam.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #2917 przez Yao laoshi
Replied by Yao laoshi on topic Najlepszego...
Słońce to było w popłochu "robione" w nocy ze środy na czwartek dzięki wystrzeleniu ponad 400 rakiet (na szczęście mają ich Chiny Ludowe dużo, więc na paradę też można było trochę rzucić). Na szczęście deszcz w Pekinie w przeddzień Święta Narodowego przewidywać można z kilkuletnim wyprzedzeniem i nie ma w zasadzie możliwości popełnienia pomyłki w prognozie, więc miałem ze sobą parasol  ;D

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Czas generowania strony: 0.204 s.
Zasilane przez Forum Kunena