Skąd to się bierze? No i dokąd zmierza?

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #3276 przez aimier
http://kankan.xunlei.com/vod/movie/57/57944.shtml

Przeczytałem tylko (aż) "Pazia Królowej" i jakoś poza faktem ze przeczytałem nic mi w głowie nie zostało, niemniej jednak jak to dzisiaj zobaczyłem, nie moglem się nie uśmiechnąć. Zainteresowało mnie przede wszystkim, jak to się stało ze taki film trafił na xunleia, chodzi tylko o cenę? No, ze tanio?
Bardzo się tez ucieszyłem gdy przed paroma miesiącami pokazali pierwszy sezon skinsów, to chyba dobrze wróży na przyszłość, bo ci ludzie którzy to obejrzeli a z którymi miałem szanse rozmawiać byli zachwyceni lub zgorszeni ale wszyscy obejrzeli do końca i chcieli jeszcze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #3277 przez deming
这部电影到底是什么意思...

zgadzam się z chińskimi komentarzami...

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #3278 przez aimier
Hmm no ja nie wiem, nie wiem, tez po paru minutach miałem lekkie 受不了的感觉, najzabawniejsze jest jednak myślenie o Masłowskiej w kategoriach 非主流, niezła gęba.
Co mnie jednak zastanowiło to: wchodzę na xunleia, klikam na dianyingi i co? I tam obok "Natural born killers" (!) w niezbyt dalekim sąsiedztwie 孔子 "Wojna..." (!!!), to nie jest tak ze sobie zacząłem przeszukiwać zasoby xunleia, nie, to tam było i dzisiaj ciągle jeszcze jest! O co chodzi? Cena? 非主流? Przyszło na fali zainteresowania martyrologia (Pianista, Katyń... tylko co ma piernik do wiatraka?).

Na marginesie można się pokusić o taka refleksje a propos ważnej roli serwisów pokroju xunleia: młodzi ludzie którzy obok koreańskich i chińskich telenowelek co jakiś czas wchłoną porcje zachodniej, chyba nieco bardziej zniuansowanej i odważnej (patrząc na to co tam jest xunlei może sobie chyba pozwolić na wiele) popkultury, będą rzeczywiście bardziej "otwarci", bardziej liberalni w swoich poglądach, od pokolenia rodziców, mocno wierze w ta zbawcza moc popkultury! Amen!

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #3285 przez Camillvs

http://kankan.xunlei.com/vod/movie/57/57944.shtml

Pierwszy raz widzę coś z Masłowskiej, której nie czytałem w ogóle, jakoś wolę Jacka Komudę i sarmackie fantasy ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #3290 przez aimier
Nie wiem, chyba nic nie straciłeś. Wydaje mi się ze istnieją lepsze "towary" eksportowe niż Masłowska i Sienkiewicz. Komundy nie znam, pierwsze słyszę, ale może Sapkowski - Sapkowski po chińsku! (niekoniecznie chodzi mi o serial czy film, jeśli w ogóle jest)

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #3294 przez Camillvs
Ha! Komuda pił wódkę z Sapkowskim (chyba ;) )

Jacek Komuda jest już dość popularny, pisze o szlachcie polskiej w sposób dużo żywszy i prawdziwszy od Sienkiewicza.

人在江湖,身不由己!

Czas generowania strony: 0.204 s.
Zasilane przez Forum Kunena