Bannery SinoForum

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #28 przez homikus
Bannery SinoForum was created by homikus
Tak, oto i kilka godzin pracy za mną, a efektem tychże poniższy zestaw przepięknych i estetycznych bannerów SinoForum :)

Drodzy moi Poddani, jeśli ktoś z Was posiada swoją własną stronę internetową, portal, serwis, blog, forum, wolną stopkę na forum, ścianę na osiedlowym bloku i tak dalej, i tak dalej, gorąco zachęcam do umieszczenia tamże jednego z forumowych bannerów, linkującego do SinoForum.

Poniższy zestaw to komplet obrazów w najpopularniejszych standardowych wymiarach. Zamieszczając którykolwiek z nich u siebie, możesz skopiować jego adres, będzie wtedy pobierany z mojego serwera (korzystam z usług jednego z najlepszych dostawców w Polsce, więc o uptime, limity i prędkości nie ma się, przynajmniej na razie, co martwić). Opcja ta szczególnie jest przydatna, jeśli Twój dostawca hostingu nakłada dość restrykcyjne ograniczenia miesięcznego transferu. Ale jeśli chcesz, możesz także ściągnąć banner i wgrać na swój własny serwer. Wybór należy do Ciebie. Proszę tylko o niemodyfikowanie obrazków bez uzgodnienia tego zamiaru ze mną i bez mojej zgody.

Kiedy już zamieścisz podlinkowany banner u siebie, możesz dać nam znać, zakładając nowy wątek w Dziale <a href=" sinoforum.pl/promocja-sinoforum/ ">Promocja SinoForum</a>, pomyślimy nad odpowiednią formą wdzięczności, na przykład uruchomieniem jakiegoś działu z linkami partnerskimi czy też jakiejś ramki z nimi gdzieś w obszarze strony. Nie pisz, proszę, informacji na ten temat w tym wątku, niech posłuży on rozważaniom nad samymi bannerami i ich postacią.

Pamiętaj, że dokładny adres SinoForum to " sinoforum.pl ". Bardzo proszę o linkowanie z użyciem tylko tego wariantu adresu.

A oto i rzeczone bannery:

antipixel 80x15px:
80x31px:
120x60px:
250x50px:
234x60px:
400x50px:
468x60px:


[/size]

Wszelkie uwagi dotyczące bannerów proszę zgłaszać w tym wątku. Jestem otwarty na propozycje, krytykę, pochwały i peany. Ale przyznać musicie, że wyszło mi to całkiem ładnie, czyż nie? :) Ależ jestem z siebie dumny!

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Ostatnia6 lata 9 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.187 s.
Zasilane przez Forum Kunena