Bilety, loty i takie tam

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #913 przez YLK
Replied by YLK on topic Bilety, loty i takie tam
Naprawde dzis jest rocznica??? Lece po piwo, dzis stuka mi zatem OSIEMNASTKA!

Swoja droga Wujku szkoda ze nie mozemy razem obalic paru butelek i powspominac...

Co do przylotu - jak to nie pamietasz rowerzysty, przeciez siedziales wtedy przy oknie? Zreszta pierwsza zauwazyla go chyba H.

Ty z H pojechaliscie busikiem do ambasady, mnie zabrali Chinczycy - przez pomylke, bo mysleli ze jestem ich studentem z 二外 - ale powiezli grzecznie do 语言学院. Tez pamietam zakurzona droge z lotniska (nie bylo wtedy jeszcze autostrady) obsadzona topolami, goraco, ogluszajacy dzwiek cykad, wszystko jak ze snu...

Dzieki za informacje o otwarciu polaczenia, orientujesz sie moze, jak potem przejechac/przeleciec do stolicy Pyrlandii? Bede mial teraz szanse nabic sobie kupe punktow na karcie Fortune Wings Club... :D

Swoja droga mam nadzieje, ze w wolnej chwili podzielisz sie z nami tutaj opisem Twojej drogi powrotnej do kraju przez dziki zachod Chin i dawne republiki CCCP, ja legendy o niej slyszalem...

Pozdrowionka!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #927 przez Wujek Fido
Replied by Wujek Fido on topic Bilety, loty i takie tam

Dzieki za informacje o otwarciu polaczenia, orientujesz sie moze, jak potem przejechac/przeleciec do stolicy Pyrlandii?

Samolot startuje 4 razy w tygodniu o 14:30 z Pekinu i ląduje w Berlinie o 18:05. Jeśli myślisz o pociągu bez przesiadek to masz tylko pośpieszny z Berlin Gesundbrunnen o 21:13. Tyle, że w Poznaniu jesteś o drugiej w nocy. Z przesiadką jest jeszcze gorzej :D

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #932 przez YLK
Dzieki za informacje. Berlina zupelnie nie znam, wiec ciezko byloby mi jeszcze z nieletnim pacholeciem  i lepsza (madrzejsza) polowa targac sie po obcym miescie, a przyjazd w srodku nocy do Poznania odpada, no ale moze daloby sie znalezc jakie rozwiazanie. Orientujesz sie moze, ile kosztuja bilety?

No i zdrowiej chlopie - moze yuebingi by Cie na nogi postawily?

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #935 przez Yao laoshi
Replied by Yao laoshi on topic Bilety, loty i takie tam

Dzieki za informacje o otwarciu polaczenia, orientujesz sie moze, jak potem przejechac/przeleciec do stolicy Pyrlandii? Bede mial teraz szanse nabic sobie kupe punktow na karcie Fortune Wings Club... :D

Jakaś polska linia lotnicza ma niedługo uruchomić połączenie lotnicze między stolicą Rzeszy a stolicą Wielkiego Księstwa Poznańskiego, ale nie znam szczegółów (może to być inne lotnisko, nie te godziny i na pewno nie codziennie).

Do Pyrlandii najbardziej bezpośrednio dolatuje się z Chin nadal via Frankfurt lub Monachium (ale oznacza to konieczność wiezienia się na trasie międzykontynentalnej Lufthansą lub Air China), ewentualnie przez Kopenhagę (SAS - nie mam pojęcia, jak się leci, ale podobno drogo). Tyle takie istnieją opcje z jedną przesiadką.

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #936 przez YLK
Yao, dzieki za dodatkowe informacje, daj znac, jak polaczenie zostanie uruchomione.

Ja dotychczas latalem Aeroflotem przez Moskwe do stolycy, a potem LOTem do Poznania, wychodzilo dosc tanio, mozna sie nazrec aeropticy i napic (napojow) do woli, ale tylko jak sie siedzi z tylu, bo stewardessy i towarzyszacy im przepoceni KGBisci po pierwszej godzinie lotu nie nosza juz nic.

Na Lawicy ladowalismy o 23 z hakiem, bardzo wygodnie.

Sprawdzalem SAS, ale konieczny byl nocleg w Kopenhadze, co potwornie przedrazalo koszty.

Dwie przesiadki sa akceptowalne, jesli tylko godzina przylotu jest ludzka i nie trzeba sie potem tluc pociagami, bo te w naszym pieknym kraju nad Wisla, szczegolnie nocne, bardzo depresyjnie mnie nastraja...

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #937 przez ximinez
Replied by ximinez on topic Bilety, loty i takie tam
SASem latałem na trasie Warszawa-Kopenhaga-Pekin i w żadną stronę nie musiałem nocować, ale mogło się coś zmienić. Leci się bardzo przyjemnie, ale jest limit drinków na pasażera :) Mankamentem jest samolot - A340. Osobiście nie ufam Airbusom, ale to może być skrzywienie rodzinne, bo mój ojciec jest pilotem i lata na Boeingach.

Czas generowania strony: 0.235 s.
Zasilane przez Forum Kunena