PLECAK-co zabrać do Chin

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #1001 przez szopen
Replied by szopen on topic PLECAK-co zabrać do Chin
Tak do tematu watku wracajac to ja wcale nie sugeruje napakowania tam lapek z ftaszkow.
Mogliby sie na lotnisku ciut zdziwic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #1090 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic PLECAK-co zabrać do Chin
Widze, ze temat wodki poruszyl serca rodakow ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #1099 przez szopen
Replied by szopen on topic PLECAK-co zabrać do Chin

Widze, ze temat wodki poruszyl serca rodakow ;)

Coby nie mowic temat istotny.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #2994 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic PLECAK-co zabrać do Chin
Drugi raz w swym żywocie wybieram się do Chin, tym razem chciałbym zabrać z sobą oprócz trunku zrobionego przez mego ojca, także trochę kiełbasy w hermetycznym opakowaniu. Wiecie może, czy można w ogóle wwozić tam kiełbaskę? Podobno mięsa nie można, ale w paczkach znajomi dostawali. Ja z Chin do Polski wwiozłem kurze łapki i nikt jakoś się nie czepiał, że wwoże mięso, może dlatego, że tak sama skóra i kości ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #3001 przez YLK
Replied by YLK on topic PLECAK-co zabrać do Chin
W zeszlym roku rodzicielka wyslala nam paczke 10kg na swieta. Doszly 3kg, reszta do odebrania pod warunkiem pokazania swiadectwa kwarantanny. Najprawdopodobniej celnicy zjedli te wedliny z indyka i sery... No ale wowczas w Polsce byl wybuch ptasiej grypy na fermach indyczych.

Na lotnisku Pudong chodza faceci z weszacymi psami. Gdy kilka lat temu przyjechalismy z wakacji w kraju z kilkudziesiecioma kg walowy, to troche miny nam zrzedly na widok psa. Na szczescie facet pognal kundla ku tasmociagowi, na ktorym jechaly bagaze z Seulu.

Ogolnie na dwoje babka wrozyla, znajomi przywoza mi fete i rozne slodycze w walkizkach, bez wiekszego problemu, ale ryzyko zawsze istnieje. Towarow spozywczych wwozic do Chin nie wolno zreszta wiele krajow ma takie przepisy i egzekwuje je bardzo surowo (vide - USA).

Pozostaje mi tylko zyczyc Ci szczescia!

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #3002 przez WangBin
Replied by WangBin on topic PLECAK-co zabrać do Chin
W zeszłym roku na lotnisku w Pekinie moja żona została pozbawiona kilku jabłek z bagażu podręcznego natomiast o dziwo ogórki kiszone w woreczku do kanapek nie wzbudziły w pogranicznikach żadnych podejrzeń. Pies "wywąchał" koledze z plecaka 2 pomarańcze - też poszły "pod młotek".

Czas generowania strony: 0.201 s.
Zasilane przez Forum Kunena