Witam Serdecznie :) !

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #4620 przez Dib0n
Witam Wszystkich !

Jestem naprawdę szczęśliwy, że znalazłem to forum ! Wygląda naprawdę świetnie ! Nazywam się Paweł aka Dib0n :) ! Właśnie rozpocząłem studiować Kulturę i Społeczeństwo Chin :) (W Niemczech) Dlatego szukałem jakiegoś portalu, gdzie mógłbym poszerzyć swoją wiedzę lub podyskutować o China itd w moim ojczystym języku !

Wielkie i serdeczne dzięki dla twórcy tego portalu :)
Ostatnia7 lata 7 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #4621 przez Mulan
Replied by Mulan on topic Witam Serdecznie :) !
Witam, zazdroszcze kierunku który studiujesz  ;)

Blog o Chinach, po prostu... liu-mulan.blogspot.com

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #4623 przez Dib0n
Replied by Dib0n on topic Witam Serdecznie :) !
W sumie to była spontaniczna zmiana, bo w planach miałem studiować Japonistykę jednak w ostatniej chwili zmieniłem zdanie i tak jakoś padło na język chiński :)

Z tego co widzę jesteś z Wrocławia ! Ja pochodzę z okolic Wrocławia tylko od 3 lat jestem w Niemczech :)

Miło mi Cię poznać :)

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #4624 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic Witam Serdecznie :) !
Herzlich Willkommen, ten tego ;)

A ja obstaję przy swoim, że najlepiej łączyć kierunek ścisły z nauką języka chińskiego, inżynier energetyki znający chiński więcej może osiągnąć niż kolejny kulturoznawca, językoznawca, czy też politolog, choćby i międzynarodowy (jak ja ;) )

人在江湖,身不由己!

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #4627 przez Niltinco
Replied by Niltinco on topic Witam Serdecznie :) !

W sumie to była spontaniczna zmiana, bo w planach miałem studiować Japonistykę jednak w ostatniej chwili zmieniłem zdanie i tak jakoś padło na język chiński :)

I słusznie :P. Choć może w Niemczech z pracą po japonistyce jest lepiej, bo na pewno jest lepiej jeśli chodzi o stypendia ;).

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #4632 przez Mulan
Replied by Mulan on topic Witam Serdecznie :) !
Japonia zapewne jest ciekawa, ale Chiny są ciekawsze  ;D Dobry wybór ;)

A ja obstaję przy swoim, że najlepiej łączyć kierunek ścisły z nauką języka chińskiego, inżynier energetyki znający chiński więcej może osiągnąć niż kolejny kulturoznawca, językoznawca, czy też politolog, choćby i międzynarodowy (jak ja ;) )

To na pewno daje duże możliwości, ale ja wolałabym studiować "kulture i społeczeństwo Chin" niż zarządanie (które aktualnie studiuje) choćby z racji tego, że szybciej uczymy się tego co lubimy ;)

Blog o Chinach, po prostu... liu-mulan.blogspot.com

Czas generowania strony: 0.260 s.
Zasilane przez Forum Kunena