Witam Serdecznie :) !

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #4635 przez Dib0n
Replied by Dib0n on topic Witam Serdecznie :) !

Herzlich Willkommen, ten tego ;)

A ja obstaję przy swoim, że najlepiej łączyć kierunek ścisły z nauką języka chińskiego, inżynier energetyki znający chiński więcej może osiągnąć niż kolejny kulturoznawca, językoznawca, czy też politolog, choćby i międzynarodowy (jak ja ;) )

Masz rację i ciężko się z Tobą nie zgodzić :) Gdybym choć troszkę interesował się techniczną stroną życia, to pewnie poszedłbym w tym kierunku.Choć to trochę z innej beczki, to miałem okazje po zakończeniu szkoły pracować rok czasu w księgowości i wiem, że to nie jest to co uczyniłoby mnie szczęśliwym :D Oczywiście nie dyskredytuję tutaj nikogo :) ! Są ludzie, którym taka praca odpowiada.Ja jednak tą osobą nie jestem.

W Niemczech jest trochę inny system, ponieważ musisz wybrać dwa kierunki, jeżeli robisz coś w rodzaju licencjatu. Ja studiuję English Studies & China Studies . To jest dość skomplikowane  ::) Ogólnie sam się śmieje, gdy myślę o sobie :D Zwyczajny chłopak z polskiej wsi siedzi teraz w Niemczech i uczy się chińskiego :D Na dodatek moja dziewczyna mieszka w Chinach :) W grudniu lecę do  Guangzhou :) Także, mam nadzieje, że uda mi się w końcu zobaczyć kraj, który znam tylko z filmów kung-fu :D

Ciesze się, że znalazłem to forum. Mam nadzieje, że z czasem będę miał coś więcej do zaoferowania niż same pytania  :-[

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.182 s.
Zasilane przez Forum Kunena