Witam

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #5344 przez Wallygator
Replied by Wallygator on topic Witam
dzięki raz jeszcze za odpowiedzi. teraz tylko tak się zastanawiam jak to wygląda w praktyce, mam na myśli wwóz tych słodyczy. wwozić artykułów spożywczych nie można, prawda?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #5345 przez achinger
Replied by achinger on topic Witam

choć czasy picia z "kielicha" minęły wiele włosów na głowie temu ;)

To teraz ze szklanki pijesz?  ;D

@Wallygator: nigdy nie miałem problemu przewożąc jedzenie nawet umiarkowanie dużych ilościach. Ostatnim razem wiozłem 2 kg kabanosów, 4 krakowskie podsuszane, kilka czekolad i jeszcze parę rzeczy, których wymieniać wolę nie... Nie było żadnego problemu.

Zaznaczam jednak, że słyszałem iż ruskie przewoźniki robią problemy.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #5346 przez Mulan
Replied by Mulan on topic Witam
Kurcze wątek w zasadzie powitalny a tyle ciekawych informacji o społeczności chińskiej :)
a tak przy okazji witam ;)

Blog o Chinach, po prostu... liu-mulan.blogspot.com

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #5356 przez mastersino
Replied by mastersino on topic Witam

Łagodny w smaku? Może łagodniejszy od rozpuszczalnika, ale ja nadal preferuję polską wódkę, choć czasy picia z "kielicha" minęły wiele włosów na głowie temu ;)

No musze sie nie zgodzic. W kazdym razie nie kazda. Ja wiem, ze w tej kwestii rodakom sie narażę, ale wole chinskie bajdziu i pochodne od wodki :P  Moge wypic wodke, ale powinna byc zmrozona i a jak tylko lekko ociepli sie to juz trzeba czyms to popic. Bajdziu pije sie cieple i pare razy mialem okazje spozywac je bez popitki i tez mozna bylo przezyc. Szczegolnie jak juz mam pic "bialy alkohol" to lubie dostepna w kazdej knajpie, nie droga butelke "牛栏山" taka z zielona nalepka z byczkiem
http://www.hxjm9.com/uploads/15-33-31-35005.jpg

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #5401 przez Wallygator
Replied by Wallygator on topic Witam

@Wallygator: nigdy nie miałem problemu przewożąc jedzenie nawet umiarkowanie dużych ilościach. Ostatnim razem wiozłem 2 kg kabanosów, 4 krakowskie podsuszane, kilka czekolad i jeszcze parę rzeczy, których wymieniać wolę nie... Nie było żadnego problemu.

Zaznaczam jednak, że słyszałem iż ruskie przewoźniki robią problemy.

wlasnie z ruskami lecialem, bo nie ukrywam, ze zalezalo mi na cenie, ale zadnych problemow nie bylo. w moskwie podczas przesiadki poznalem kilku polakow i nawet nikt sie ich nie czepial, ze mieli otwarta duza butelke whisky w bagazu podrecznym. oj przez nich prawie bym sie spoznil na lot do Guangzhou haha.
zaluje tylko, ze nie zabralem wiecej slodyczy, bo matka dziewczyny zjadla prawie wszystko sama, tak jej smakowalo haha

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #5405 przez xue sheng
Replied by xue sheng on topic Witam
no właśnie a jak wygląda przewóz alkoholu i plynów( soki frugo) w bagażu podręcznym? Jeśli będą zamknięte moge je tam wrzucić? Wiecie może jakie są górne normy na przewożony alkohol? Ktos to sprawdza, jak włoże do bagażu głównego. Z pl lece lotem...
Dzieki

Czas generowania strony: 0.204 s.
Zasilane przez Forum Kunena