A to i ja się przedstawię ;)

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2395 przez YLK
Replied by YLK on topic A to i ja się przedstawię ;)
Milosc pozwala wybaczyc te wady, choc wcale nie trzeba ich akceptowac. Nie mowcie mi, ze po spedzeniu dluzszego czasu w Chinach i po powrocie do kraju nie chcieliscie wrocic do Kraju Srodka. Michal Wolodyjowski pisze o ChRL ze spora doza zolci, ale przpuszczam, ze nie ma kraju na swiecie, o ktorym moznaby napisac tylko w samych superlatywach - jesli taki jest, dajcie mi znac, juz zaczne rodzine namawiac.

Jesli jednak kogos interesujac zywe tradycje Chin, to trudno znalezc lepsze miejsce na ich poznawanie.

Nie mowiac juz o jedzeniu oczywiscie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2418 przez Camillvs
Mi na tyle brakuje w tych Chinach jednej z moich pasji, to jest ruchu rekonstrukcji historycznej, że chętnie bym sobie do Polski wrócił teraz na jakiś czas. W Chinach nie ma czegoś takiego jak nasze bractwa rycerskie zajmujące się odtwarzaniem wydarzeń takich jak chodźmy najsłynniejsza coroczna Bitwa pod Grunwaldem, a szkoda. Pokazałem koledze Chińczykowi zdjęcia z różnych polskich imprez tego typu i bardzo chciałby wziąć udział w czymś takim, pobiegać sobie w zbroi w upalny dzień z kilkoma tysiącami kolegów ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #2420 przez xiaobai
A tu akurat widzę oczami wyobraźni wielkie pole do rozwoju - wysnuwając pośrednio wnioski z  bardzo dynamicznego rozwoju cosplay, którego odmiany "historyzujące" są całkiem popularne. No i te wszystkie (pseudo) historyczne MMORPG...
Już widzę epokę "Okładających się Królestw"

A co do powrotów: jak miałam wracać do Polski, to czułam się jak przed rozstrzelaniem, tak się cieszyłam. Na szczęście już niedługo...
tzn. nie, że rozstrzelanie niedługo
Ostatnia10 lata 4 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2433 przez Camillvs
Cosplay to jednak trochę inna bajka.

Trochę mam już trochę dość tych Chińczyków, za dużo poznałem ludzi nie potrafiących krytycznie spojrzeć na swoją kulturę, bezmyślnie słuchających tego, co im wpaja SYSTEM, dziwnie niemęskich palących jak lokomotywy mężczyzn itd, jakoś jestem dzisiaj w nastroju nielubienia Hanów ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #3767 przez Camillvs
Już mi przeszło to, co powyżej, jakoś już żyję z tymi Hanami i im tłumaczę ;)

Może ktoś mi przedstawić tłumaczkę chińskiego, bo sobie jeden znajomy Laopan wymyślił, że potrzebuje tłumaczki do firmy, która chce produkować chińskie leki z odpadów wieprzowych? Wszystkie znane tłumaczki i inne znające chiński studentki albo mają stałą pracę, albo są w rozjazdach. Stawka do negocjacji.

人在江湖,身不由己!

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #4200 przez Jolanta

Już mi przeszło to, co powyżej, jakoś już żyję z tymi Hanami

a jak żyjesz teraz? :) mnie się nie chce jechać do Chin, ale gdy już tam jestem nie chcę wracać do Niemiec, za to cieszę się jak wracam do Polski, a gdy już tam jestem, chcę z powrotem do Chin lub Niemiec :D

www.rottka.pl
Pomaga rottweilerom.

Czas generowania strony: 0.256 s.
Zasilane przez Forum Kunena