rekrutacja

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #1558 przez Niltinco
Replied by Niltinco on topic rekrutacja
Z tego co się orientuję to na UJ jest tylko japonistyka, a sinologii nie było i nie ma. Za to, tak jak na każdej państwowej japce, chiński jest nauczany jako 2 język orientalny (tylko na UAMie z chińskim różnie bywa i czasem dają inny język).

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #1988 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic rekrutacja
Jeśli jest to takie wielkie marzenie, to już teraz radzę odkładać pieniądze na studia w Chinach, można się tam utrzymać taniej niż w Polsce, można też znaleźć sobie dość tanią uczelnię, i "wuala"! Do odważnych świat należy!

Na prawdę można tego dokonać, to ławiejsze niż się wydaje, takie zdanie sobie wyrobiłem po pół roku stypendium w Chinach.

人在江湖,身不由己!

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #2039 przez 玛丽昂
Replied by 玛丽昂 on topic rekrutacja
hej. mam pytanie odnośnie rekrutacji na studia, ale po starej maturze - jak to teraz wygląda? najlepiej na UW? I czy jest taka możliwość studiów uzupełniających, tzn - kończę 3 rok kulturoznawstwa, a chciałabym zadawac na sinologie na uzupełniające 2letnie magisterskie. wiecie może czy jest taka możliwość? patrzyłam na stronie UW ale jakoś nie mogę tej inf znaleźć.  :)

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #2049 przez homikus
Replied by homikus on topic rekrutacja
Sinologia nie oferuje czegoś takiego jak "uzupełniające magisterskie" dla posiadających stopień licencjata innych kierunków. Poziom magisterski jest kontynuacją poprzednich trzech lat nauki. Więc raczej zapomnij o takiej opcji...

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #2053 przez 玛丽昂
Replied by 玛丽昂 on topic rekrutacja
Kurcze, szkoda bardzo.  :'( A to było/ jest moje marzenie.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #2055 przez homikus
Replied by homikus on topic rekrutacja
Wiesz, trudno byłoby robić coś takiego jak uzupełniające z dziedziny tak trudnej i wymagającej, jak sinologia... Moim zdaniem byłaby to jakaś pomyłka, a i technicznie po prostu niemożliwe.

No ale czemu nie od początku, skoro to Twoje marzenie? :) Ja tam jestem zdania, że takie marzenia trzeba za wszelką cenę spełniać. Takie, czyli na spełnienie szanse mające wcale niemałe :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.239 s.
Zasilane przez Forum Kunena