rekrutacja

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2058 przez lousalome
Replied by lousalome on topic rekrutacja
Czy ktoś się czasem nie orientuje czy na sinologię na UW są jakieś dodatkowe egzaminy?
Tzn. w dziale rekrutacyjnym jest tylko informacja jakie przedmioty trzeba zdawać, ale nic nie piszą o dodatkowych testach predyspozycji...
Pytam, ponieważ obiło mi się o uszy, że takie testy organizują ( chodziło dokładnie o test związany ze słuchem)

Czy w takim wypadku posiadanie maksymalnej liczby punktów i dostanie się na studia podczas rekrutacji nie zapewniają miejsca na sinologii?

Pozdrawiam:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2067 przez homikus
Replied by homikus on topic rekrutacja
Nie jestem pewien, ale chyba jest coś w rodzaju rozmowy kwalifikacyjnej z wiedzy o Chinach / regionie. CHYBA. Mogę dopytać w środę, chyba że znajdzie się ktoś, kto jest pewien, jak to teraz wygląda :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2101 przez Niltinco
Replied by Niltinco on topic rekrutacja
Z tego co mi wiadomo to już jakiś czas temu zrezygnowano z rozmów kwalifikacyjnych dla kandydatów z nową maturą (liczą się tylko % z matury), a wszelkimi rozmowami "katuje się" jedynie starych maturzystów.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2104 przez homikus
Replied by homikus on topic rekrutacja
O, a to nowostka. Dobrze wiedzieć :) Choć z drugiej strony szkoda... Podczas swojej rozmowy kwalifikacyjnej miałem okazję zetknąć się po raz pierwszy z kilkorgiem spośród wykładowców. Były to dr Religa i dr Kałużyńska. Fajnie było potem je skojarzyć już w czasie studiów:)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

• Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 4 miesiąc temu #2471 przez
Replied by on topic rekrutacja
Witam wszystkich
Proszę wybaczyć mi ewentualną naiwność pytania ale czy na pierwszym roku sinologii można uzyskać przepisanie ocen z przedmiotów takich jak: logika, wstęp do językoznawstwa, filozofia, angielski, informatyka itp. z Instytutu Językoznwstwa? Pisałem już w tej sprawie do IO, lecz nie uzyskałem odpowiedzi. Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo gdyby istaniała taka możliwość przyszły rok mógłbym poświęcić tylko na naukę chińskiego, bez konieczności nauki dodatkowych przedmiotów, co znacznie ułatwiłoby mi studia : )

Drugie pytanie odnosi się do materiałów i książek o Chinach. Czy jest w Poznaniu miejsce, gdzie jest duży wybór takich pozycji? Bo na pewno nie jest to biblioteka Novum...
Dziękuję.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #2478 przez Niltinco
Replied by Niltinco on topic rekrutacja
Na każdej uczelni jest możliwość przepisania ocen o ile liczba godzin się zgadza, więc myślę, że z tym nie powinno być problemu również na UAMie.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Czas generowania strony: 0.241 s.
Zasilane przez Forum Kunena