Studia w Chinach.

• Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 8 miesiąc temu #3120 przez
Studia w Chinach. was created by
Witam.
Przepraszam, że piszę tutaj, ale jestem nowym użytkownikiem tego forum i jeszcze nie bardzo wiem, gdzie co jest.
No więc tak: Chciałabym studiować w Chinach Tradycyjną Medycynę Chińską, bądź Sinologię z wykładami w języku angielskim i przy okazji z nauką języka chińskiego. Wiem, że jest to możliwe, ale niewiele wiem na ten temat. Dzwoniłam do Ambasady ChRL w Warszawie, ale powiedzieli mi, że mam zadzwonić do pana Li Jintao i się umówić na spotkanie. Zadzwoniłam i się nie wiele dowiedziałam, gdyż pan Jintao praktycznie mnie nie zrozumiał. Podał mi adres strony na temat studiów, ale jest ona cała w języku chińskim i niestety nic nie rozumiem.
Nie za bardzo wiem, jak jest z kosztami studiów, zakwaterowaniem. Nie wiem także, gdzie mam wysyłać aplikacje zgłoszeniowe.
Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #3122 przez Bolanren
Replied by Bolanren on topic Studia w Chinach.
W Changsha na Hunan University mozna studiowac j.chinski (dla obcokrajowców), cena bardzo przystepna bo za rok jakies 6500 zł (płatnosc mozna rozdzielic na 2 raty), pokój mozna wynajac bez problemów za 400 zł (prócz tego wspólny living room, blisko uniwersytetu), wyzywienie jakies 500 zł miesiecznie (łacznie z innymi wydatkami)- oczywiscie zyjac w miare na studenckim poziomie.Monza takze znalezsc sobie prace bo zajecia sa codziennie od 8 do 11.40 (4 godziny) wiec mozna jeszcze cos zarobic popołudniu.
Pozdrawiam, jestem na miejscu , chetnie moge pomóc.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #3133 przez ximinez
Replied by ximinez on topic Studia w Chinach.
Możesz ewentualnie skontaktować się z BUWiWMem . Jeżeli sami czegoś nie zaproponują, to może przynajmniej polecą dalszy kierunek poszukiwań.

Czas generowania strony: 0.211 s.
Zasilane przez Forum Kunena