WSJO Poznań

• A
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #5204 przez A
Replied by A on topic WSJO Poznań
Witam wszystkich! Postanowiłam zalogować się na forum, bo od października wybieram się na sinologię na WSJO. Chętnie poznam innych kandydatów jak i studentów. Na wstępie chciałam spytać czy ktoś ma plan zajęć dla pierwszego roku? Nigdzie nie mogłam go znaleźć, a zależy mi na zapoznaniu się z tą rozpiską, bo sinologia będzie moim drugim kierunkiem. Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #5210 przez Chińczyk
Replied by Chińczyk on topic WSJO Poznań
Ja byłem studentem na WSJO jeszcze w zeszłym roku, teraz przeniosłem się na UAM. Z tego co pamiętam plan jest dostępny na serwisie dopiero we wrześniu, więc do tego czasu niestety będziesz żyć w nieświadomości, siatka godzin pewnie jest taka sama, ale wiadomo, że i wykładowcy się zmieniają i godziny, w których mogą pracować :)

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #5284 przez Mizu
Replied by Mizu on topic WSJO Poznań
Od tego roku również wybieram się na sinologię na WSJO, jednak chcę się po roku na UAM przenieść (wiadomo, nikomu nie chce się płacić 6 tys XD).
Tylko takie pytanie: jak to jest z płatnościami w przypadku przeniesienia się? Wypowiedzenie jest 3 miesiące, a egzamin na kolejny rok UAM jest we wrześniu. Można to jakoś pogodzić by nie płacić bez ryzyka wyrzucenia w przypadku, gdy nie zda się egzaminu? I przy okazji czy egzamin na UAM można lekko zdać po roku WSJO?

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #5287 przez Chińczyk
Replied by Chińczyk on topic WSJO Poznań
Ja z tego co pamiętam składałem wniosek o rezygnację z możliwością odwołania się, na przykład do 5 października, w sierpniu, przez co za rezygnację płaciłem 600zł.

Jeśli chodzi o egzamin, to będziesz musiał dokształcać się, niestety na WSJO jest mniej zajęć z mówienia i pisania, dlatego dobrym sposobem jest zdobycie podręcznika realizowanego na 1 roku na UAMie i sobie doczytywać :) jest to do zrobienia :)

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #5310 przez mylostnick
Replied by mylostnick on topic WSJO Poznań
Również wybieram się w tym roku na WSJO z tym samym zamiarem. Jestem ciekawa, jakie będą moje szanse w przyszłym roku - sinologia staje się coraz bardziej popularna.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #5336 przez Joannaa1993
Replied by Joannaa1993 on topic WSJO Poznań
Witam,
Zarejestrowałam się tutaj ponieważ również od października wybieram się na sinologię na WSJO... Chciałabym dowiedzieć się coś od osób studiujących jak to wszystko wygląda oraz czy to dobry wybór, oraz oczywiście poznać przyszłych sinologów :)
Pozdrawiam

Czas generowania strony: 0.204 s.
Zasilane przez Forum Kunena