Rekrutacja 2012 Poznań

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #5046 przez espero
Witam,

czy ktoś z Was wybiera się w tym roku na sinologię do Poznania?

I czy wiecie może, która strona jest aktualna?:
http://orient.amu.edu.pl/index.php/katedra/aktualnosci
czy
http://www.azjatystyka.amu.edu.pl/

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Gość
  • Gość
7 lata 7 miesiąc temu #5047 przez
Replied by on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Obie strony są aktualne - zakład sinologii został niestety parę lat temu podzielony. W Katedrze Orientalistyki prowadzone są zajęcia dla licencjatu, a w Katedrze Studiów Azjatyckich dla studiów magisterskich.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #5048 przez espero
Replied by espero on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Teraz rozumiem. Dziękuję.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #5074 przez mylostnick
Replied by mylostnick on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Pozwolę sobie odświeżyć wątek.

Pragnę dostać się na sinologię na UAM w tym roku. Z trzech wymaganych przedmiotów (polski podst./rozsz., angielski podst./rozsz., trzeci język obcy/historia wos itd... podst./rozsz/) zdałam na maturze tylko polski rozszerzony i angielski na rozszerzeniu.
Obiektywnie rzecz biorąc, jakie są Waszym zdaniem moje szanse na aplikację na studia, zakładając, że wyniki z obu wymienionych przedmiotów będą wysokie (powyżej 90 procent)?

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #5075 przez Chińczyk
Replied by Chińczyk on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Szczerze to nie powiem Tobie, czy to wystarczy, bo nie mam pojęcia jakie progi były w zeszłym roku. Na pewno na UAM łatwiej jest się dostać niż na UW. W Poznaniu również możesz studiować sinologię na WSJO, ale wiadomo jak to szkoła prywatna to będzie mniejszy poziom, ale jeżeli bardzo Tobie zależy na studiowaniu sinologii, a nie uda się Ci dostać na UAM, możesz aplikować na WSJO, a potem przenieść się na UAM- ja tak właśnie zrobiłem :)

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #5076 przez erethie
Replied by erethie on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Mylostnick, o ile się orientuję (biorąc pod uwagę zeszłoroczną rekrutację, sprawdziłam zresztą również obecną), to nie możesz w ogóle aplikować, jeśli z trzech wymaganych przedmiotów (z czego trzeci do wyboru z wymienionych) zdawałaś jedynie dwa. Nie chodzi tutaj o wyniki, ale o fakt, że musisz spełnić wymóg, jakim jest zdanie trzech, nie zaś dwóch wymaganych przedmiotów. Zasady rekrutacyjne jasno podają, że aby aplikować, musisz zdać jęz. polski, wybrany jęz. obcy etc., a także któryś z przedmiotów z trzeciej puli przedmiotów.

Czas generowania strony: 0.200 s.
Zasilane przez Forum Kunena