Rekrutacja 2012 Poznań

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #5091 przez mylostnick
Replied by mylostnick on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedź.
Zdecydowałam, że przedzwonię do UAM, by upewnić się, czy można kandydować z niepełną liczbą przedmiotów. Jeśli odpowiedź okaże się pozytywną - spróbuję, by nie dręczyć się później myślą, iż nie podjęłam działania.
Zawsze pozostaje wyjście awaryjne, przytoczone przez Chińczyka. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #5095 przez maaardzi
Replied by maaardzi on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Alez oczywiscie, ze mozna kandydowac, nie posiadajac wszytskich przedmiotow... Po prostu wtedy za dany przedmiot dostaje sie zero i juz... Mozna sie dostac na niektore kierunki, nawet filologie, nie zdajac jakiegos przedmiot, ktory tylko w teorii jest wymagany. Totez dlatego czasami jest prog np 4pkt ^^ No problem...
Niestety na sinologie czy japonistyke, nie zdawanie tego jednego przedmiotu, posiadajac nawet 100% z obu pozostalych, ma sie 70 pkt, a kazdy juz chyba wie, o czym to swiadczy, gdy progi sa po 80...

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #5272 przez taipei101
Replied by taipei101 on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Zaaplikowałam na UAM- sinologię i japonistykę(tą ostatnią na wszelki wypadek, gdybym się nie dostała nigdzie na sino).
Mam szanse, wychodzi mi 91 pkt. Zeszłoroczny próg-87pkt.

Tylko nie jestem już pewna, czy chce mi się od zera zaczynać naukę języka, którego się uczę od 4 lat. Co myślicie o tym, żeby pójść na japonistykę i na drugim roku przenieść się na 2gi lub 3ci rok sinologii dziennej, a japonistykę kontynuować wieczorowo? Czy w takim wypadku trzeba zaliczać egzaminy sinologiczne z poprzednich lat? Jeżeli tak- z czego są te egzaminy?

Mam nadzieję że ktoś kompetentny buszuje po tym forum ;)

Czy ktoś tu jeszcze składał aplikację na sinologię  UAM?

Pani tajwanista.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #5273 przez Niltinco
Replied by Niltinco on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Jak dostaniesz się na sinologię to od razu dzwoń na uczelnię i zapytaj czy jest możliwość byś mogła przejść na 2 rok + dodatkowo robić zajęcia kulturowe z pierwszym. Powinni się zgodzić tylko pewnie będziesz musiała podejść do egzaminu sprawdzającego twoją znajomość chińskiego.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #5298 przez espero
Replied by espero on topic Rekrutacja 2012 Poznań
I jak tam dostaliście się?
Ja się dostałem, tylko trochę mnie smuci, że niektórzy już znają przynajmniej podstawy... a ja nic. Ale wszystkiego da się nauczyć! :D Sinolodzy łączmy się! :)

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #5309 przez mylostnick
Replied by mylostnick on topic Rekrutacja 2012 Poznań
Jak zostało przewidziane - nie dostałam się. Teraz pozostaje mi 'zahaczyć' o środowisko UAM i rok pracować w WSJO, by w następnym dołączyć do grona szczęśliwców.

Czas generowania strony: 0.215 s.
Zasilane przez Forum Kunena