Studia Podyplomowe "Polityka i kultura w krajach Azji i Afryki"

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #5437 przez xiaobai
W wątku jest, że dotyczy "rozmów związanych ze studiami sinologicznymi, w każdej ich formie." Myślę, że odnosi się to formy studiów, a nie rozmów, więc poniższe ogłoszenie chyba będzie na miejscu. A brzmi tak:

Instytut Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych PAN zaprasza na studia podyplomowe "Polityka i kultura w krajach Azji i Afryki". Program obejmuje 120 godzin zajęć prowadzonych przez czołowych znawców problematyki pozaeuropejskiej. Wykłady z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych, zagadnień społecznych i kulturowych pozwolą na zdobycie kompetencji przydatnych w pracy w organizacjach pozarządowych i instytucjach państwowych. Zajęcia odbywają się w Warszawie, w siedzibie Instytutu (Pałac Staszica ul. Nowy Świat 72). Początek zajęć: październik 2012. Więcej informacji na temat warunków rekrutacji i programu Studium znaleźć można na stronie internetowej www.iksio.pan.pl

Sama przez te studia przeszłam i ciepło polecam. Pierwszy semestr to Azja (nie tylko "nasza", ale i  np. Indie i Azja Południowo-Wschodnia), drugi Afryka. Wykładowcami są zarówno sławy-profesorowie, jak i praktycy np. dziennikarze czy ludzie robiący od lat biznes w danym miejscu.
Ostatnia7 lata 5 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.183 s.
Zasilane przez Forum Kunena