Sinologia UG - rekrutacja 2013/14

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #5848 przez Kaczor
I jeszcze jedno pytanie: na UW na sinologie jestem 9 na liście rezerwowej- czy jest możliwe żebym się jeszcze dostał? Czy aż takie zmiany na listach się zdarzają czy raczej nie ma szans?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #5849 przez fang
A ile osób tam rekrutują? Bo o ile mnie pamięć nie myli, 15? Jeżeli 15 to może być trochę kiepsko. Jeśli ktoś składa na sino UW to jest raczej zdecydowany, szczególnie jeśli ma w rekrutacji kupę punktów. Duże wahania na liście mogą wystąpić na sino UG, ale raczej nie na UW. Jeśli bardzo Ci zależy możesz złożyć odpisy i zobaczyć jak przebiegnie rekrutacja, czy coś. Zależy jak tam twoje priorytety wyglądają. ;) Aczkolwiek powinien się wypowiedzieć jeszcze ktoś, kto z rekrutacją na sino UW miał doświadczenie - bo ja niestety nie miałam tej szansy.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #5854 przez cst
Witam Wszystkich

Również udało mi się dostać na sinologie na UG i będzie to mój drugi kierunek na tej uczelni. Ciekawi mnie jedna sprawa. Przez 3 lata mamy mieć 1500 godzin języka chińskiego, kiedy na UW jest tego języka 1320 godzin. Różnica jest zatem ogromna i nie wiem czy wynika z tego, że UG chce polepszyć swój wizerunek. Nawet na UAM-ie nie maja tylu godzin co my w Gdańsku.

Każdą uczelnie trzeba rozpatrywać pod kątem różnych kierunków. Ja jestem bardzo niezadowolony z WPiA, ale cóż. Mam nadzieję, że na sinologi będzie lepiej. Na liście jestem wysoko, dokumenty złożyłem więc do zobaczenia w październiku, chyba że wcześniej jakieś spotkanie zorganizujemy ;)
Ostatnia6 lata 1 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #5855 przez cst

Próg za rok jak na moje przeczucie wzrośnie, bo w tym roku UG coś nie coś tam promowało, ale tak nie do końca. Nawet nie ma strony katedry od sinologii, więc nie było czego przeglądać.

Mi powiedziano, że sinologię prowadzi Katedra/Instytut filologii polskiej i od niej będą plany zajęć itd.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #5856 przez fang
Różnica jest dość duża i może nam to wyjść na dobre. Znając UG potem zaczną te godziny obcinać pt. "nowego programu" i nie będzie już tak miło. Zobaczymy jak to będzie, oby ściągnęli dobrych lektorów z Chin i w tej kwestii nie nawalili. ;)

Instytut filologii polskiej? A to ciekawe. :D

A co jeszcze studiujesz? :)

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #5857 przez cst
Prawo :)

Czas generowania strony: 0.199 s.
Zasilane przez Forum Kunena