Sinologia UG - rekrutacja 2013/14

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #5871 przez Szwed
Ja tylko gwoli ścisłości: założyłem grupę na facebooku, więc jeśli ktoś z przyszłej sinologii ma konto na facebooku: zapraszam. https://www.facebook.com/groups/581876038523365/

Do tego jedna z osób w grupie dostała odpowiedź o lektoratach:

"Witam,

Na wspomnianym kierunku nie ma zapisu na lektoraty. Odpowiednie zmiany zostaną wprowadzone do systemu."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #5872 przez homikus

Ja tylko gwoli ścisłości: założyłem grupę na facebooku, więc jeśli ktoś z przyszłej sinologii ma konto na facebooku: zapraszam. https://www.facebook.com/groups/581876038523365/

Do tego jedna z osób w grupie dostała odpowiedź o lektoratach:

"Witam,

Na wspomnianym kierunku nie ma zapisu na lektoraty. Odpowiednie zmiany zostaną wprowadzone do systemu."

Niltinco, i właśnie dlatego ruch się nie zwiększy :) Fora dyskusyjne przegrywają w walce z bardziej uniwersalnymi i kompleksowymi platformami komunikacji. Zostają tylko wielkie, stare albo mocno niszowe. A sinologia, no cóż, niszowa już nie jest. To nie czasy, że kiedy mówiłem ludziom w liceum, że idę na sinologię, tylko głupio się na mnie patrzyli, bo nawet nie wiedzieli, co to jest, a jak się dowiedzieli, to nie wiedzieli, że coś takiego jest, a jak się dowiedzieli, to tylko pukali się w głowy :P

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Ostatnia5 lata 10 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #5873 przez Szwed
Ależ źle to rozumiesz. Grupa na facebooku posłuży tylko do spraw organizacyjnych i rozmów osób z danego roku. Sinoforum na pewno będę polecał ludziom, którzy mogą być nim zainteresowani.

Nie wierzę, że facebook może służyć jako dobre miejsce do wyjaśniania kwestii gramatycznych itd: nie ma w nim dobrej możliwości archiwizacji treści, zakładania wątków itd.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #5874 przez Niltinco
No tak, coraz częściej studenci danego kierunku zakładają grupy na FB zamiast fora. No ale przecież jak nikt nie będzie rozumiał jakiegoś zagadnienia to w końcu muszą wyjść do ludzi z forum :D.

Sinologia już nie niszowa, a co powiedzieć o japonistyce? Od lat walą tam tabuny, coraz więcej się nowych otwiera (dziennych/wieczorowych) i coraz częściej uniwerki zwiększają limity przyjętych.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #5875 przez homikus

Ależ źle to rozumiesz. Grupa na facebooku posłuży tylko do spraw organizacyjnych i rozmów osób z danego roku. Sinoforum na pewno będę polecał ludziom, którzy mogą być nim zainteresowani.

Nie wierzę, że facebook może służyć jako dobre miejsce do wyjaśniania kwestii gramatycznych itd: nie ma w nim dobrej możliwości archiwizacji treści, zakładania wątków itd.

Spoko, spoko, ja tu nie z żadną pretensją :) Ot, spostrzeżenie.
A że Facebook może posłużyć do takich rzeczy... uwierz! Sam pamiętam doskonale, że życie pozafizyczne mojego roku toczyło się w grupie na Grono.net. Serwis już nie istnieje, a nie wszyscy mogą wiedzieć, czym był, więc na wszelki wypadek wyjaśnię: ot, taki polski Facebook, swego czasu ekstremalnie popularny, po czym zeżarty przez najpierw Naszą Klasę (która też już zdycha), a następnie samego Facebooka, który zżera wszystko jak leci :P

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #6022 przez cst
UG nigdy mnie nie przestanie zadziwiać. W sumie lepiej późno niż wcale :D Można to podać gdzieś dalej na forum. A nóż jakiś świetny sinolog szuka pracy jako lektor ;)

www.fil.ug.edu.pl/upload/files/2079/sinologia.pdf

Czas generowania strony: 0.219 s.
Zasilane przez Forum Kunena