Studiowanie - Warszawa a Poznań

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #2803 przez Yao laoshi

oj nie, nie, no nie obrazajcie sie...  ::)
Jest jeszcze gorsza opcja - obrażą się także i ci, których astygmatycznym okiem dojrzałam (np. za to, że wystąpili nie w takim towarzystwie, jak by sobie życzyli....). No dobra, nic już nie powiem, zresztą nic nie wiem, nie podam żadnych nazwisk, działałam sama  :)

Najgorsze, że zaraz posypią się domysły, kto się zalicza do owej tajemniczej "bandy czworga"... a to by była ostra dyskusja  :-X

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #2828 przez homikus

Najgorsze, że zaraz posypią się domysły, kto się zalicza do owej tajemniczej "bandy czworga"... a to by była ostra dyskusja  :-X

Oby tylko nie doszła do samych zainteresowanych, bo wtedy nie dane mi już będzie skończyć studiów ;)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #2837 przez xiaobai

Oby tylko nie doszła do samych zainteresowanych, bo wtedy nie dane mi już będzie skończyć studiów ;)

Co za paranoja, złożyłabym samokrytykę, ale teraz to już nawet nie wiem przed kim, wszystko  mi się już z przerażenia pokićkało  >:D W każdym razie cieszę się, że wyjechałam zapobiegawczo

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #2838 przez Niltinco
To widzę, że tylko ja jestem elementem wywrotowym, który napomknął o jakichś nazwiskach na publikacjach sinologicznych, a dochodzenie o kogo może chodzić mogłoby wywołać małą burzę ;).

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #2840 przez xiaobai

To widzę, że tylko ja jestem elementem wywrotowym, który napomknął o jakichś nazwiskach

nazwiskach... nazwiskach? Ja nie znam żadnych nazwisk, pierwszy raz w ogóle słyszę  :o

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #2847 przez homikus

Co za paranoja, złożyłabym samokrytykę, ale teraz to już nawet nie wiem przed kim, wszystko  mi się już z przerażenia pokićkało  >:D W każdym razie cieszę się, że wyjechałam zapobiegawczo

Samokrytyka zawsze mile widziana, a szczególnie już taka, która nie ma żadnych podstaw :D

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.219 s.
Zasilane przez Forum Kunena