Podręczniki

Więcej
11 lata 3 dni temu #618 przez Yao laoshi
Replied by Yao laoshi on topic Podręczniki
Wiem, że wyszedł ostatnio w Dialogu podręcznik chińskiego dla początkujących: www.dialog.edu.com.pl/sklep.php?s=karta&id=432

Nie widziałem go jednak jeszcze, w związku z czym nie mam pojęcia, jaki jest - zapowiada się jednak dobrze, więc chyba warto spróbować.

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #837 przez homikus
Replied by homikus on topic Podręczniki

Wiem, że wyszedł ostatnio w Dialogu podręcznik chińskiego dla początkujących: www.dialog.edu.com.pl/sklep.php?s=karta&id=432

Nie widziałem go jednak jeszcze, w związku z czym nie mam pojęcia, jaki jest - zapowiada się jednak dobrze, więc chyba warto spróbować.

Właśnie przymierzam się do zakupu, z racji nadchodzącego nowego roku i sezonu korków, więc może niedługo uda mi się coś na jego temat skrobnąć.

A co do głównego wątku - fakt, teraz jest to przede wszystkim New Practical Chinese Reader, ale nie można zapominać, że każdy lektor uczący na sinologii z reguły przywozi jakieś dodatkowe podręczniki chińskie, z których nauczanie sobie upodobał. Z nimi też różnie bywa, niektóre lepsze, niektóre gorsze, ale czasem zdarzają się naprawdę dobre pozycje.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #864 przez Yao laoshi
Replied by Yao laoshi on topic Podręczniki

A co do głównego wątku - fakt, teraz jest to przede wszystkim New Practical Chinese Reader, (...).

W Poznaniu tego akurat podręcznika nikt nie stosuje, chociaż mamy go gdzieś jeszcze na półkach bibliotecznych.

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Czas generowania strony: 0.186 s.
Zasilane przez Forum Kunena