Stypendium dla młodych naukowców UE-Chiny

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #782 przez Jolanta
www.euchinastf.eu/
CLARIFICATIONS AND ANSWERS TO YOUR QUESTIONS ARE AVAILABLE AT:
ec.europa.eu/europeaid/cgi/frame12.pl
(on the left: search type: by country, china, status: open, type: grants)

If you have any difficulty with downloading the documents or finding answer to your question,
do not hesitate to contact us at: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
We will be happy to assist you.

The deadline is approaching so hurry up to use your chance!

ResearcherSince 2006 China is the second largest investor in research and development worldwide just behind the US.

The Science & Technology Fellowship Programme in China (STF CHINA) offers to researchers from EU member states a unique opportunity to:

* participate in a 6-month Chinese research culture and language training in Beijing and
    * to conduct an 18-month practical research programme at a Chinese host institution.

Thanks to the STF China Programme research institutions from EU member states can develop a stable partnership with a Chinese research institution!

Use the chance! Apply by 5th September 2008!

www.rottka.pl
Pomaga rottweilerom.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #838 przez homikus
A no właśnie... I na co komu sama sinologia? Trza mi zająć się fizyką jądrową, wyjechać na takie stypendium naukowe, a potem czerpać profity z bycia jedynym w swoim rodzaju specjalistą na świecie ;)

Niemniej jednak - świetny program dla zajmujących się także innymi dziedzinami nauki. Do których to, z olbrzymim żalem, nie mogę się jeszcze zaliczyć...

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #850 przez YLK
Wiesz, oprocz bycia sinologiem, jestem jeszcze inzynierem ze specjalnoscia energetyka jadrowa, i jakos wielkich profitow z tego nie czerpie. Zaluje za to, ze nie skonczylem kursu hydraulika, montera lub instalatora, byloby mi to znacznie uzyteczniejsze... ;D

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #857 przez homikus
Poważnie? Ależ trafiłem, ha!, mam nosa ;D

Miało być z głupia frant, a wyszło na zupełnie co innego :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #919 przez Valley
:/ A tak na poważnie, to jaki drugi fakultet do sinologii zaproponowalibyście osobie, nie nadającej się na politechnikę?? :/ Chodzi mi oczywiście o coś użytecznego i łączącego się z sinologią, przynajmniej w takim stopniu, żebym mogła używać chińskiego... Widzisz Homiskus, nie tylko Ty chciałbyś iść na jakiś techniczny kierunek. :) Dla dobra sprawy jednak, ja sobie odpuszczę... bo się jeszcze jakiś dom zawali  ;). I naprawdę podziwiam pana, który jest zarazem sinologiem i inżynierem... :o
Ostatnia11 lata 3 miesiąc temu edycja: Joe Joe od.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #925 przez ximinez
Ja spędziłem w poprzednim roku miesiąc w szeregach studentów Politechniki (kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji), po czym wymiękłem ;) Teraz mam zamiar zrobić podyplomówkę na SGHu i myślę, że to będzie dobra podstawa do prawdziwej nauki, która zacznie się dopiero po studiach ;)

Czas generowania strony: 0.197 s.
Zasilane przez Forum Kunena