Stypendium dla młodych naukowców UE-Chiny

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #950 przez szopen

A ja myslem ze dlugie paluszki szopena tylo potrafia smutne kawalki na fortepianie grac...

Kto by pomyslal...

Tego akurat nie potrafia.

Szopen po prostu mial kiedys wlosow duzo wiecej niz obecnie. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #951 przez YLK
Moja sp babcia zawsze pocieszala lysego tate, ze na madrej glowie wlosy nie rosna. Od tego czasu zawsze mialem szczegolny szacunek dla osob z kiepsko owlosionymi glowami... ;D

Teraz dodam do tego jeszcze zabrudzone dlonie i dlugie ramiona.

Moze ktos z talentem to narysuje... ;D, zeby dzieci od malego jakis wzorzec mialy... ;D
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: Adi od.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #973 przez Jolanta
Szacuneczek Panowie :)

A Szopena zaczyna sie bac, nie otworze zadnej konserwy, bo i tam bedzie Szopen ;)))

A co do studiow, moje pierwsze to byly stosunki miedzynarodwe, godzilam je z praca w Polkomtelu (aktywacje, potem ISO) i bylo super, az sie dziwie, jak milo i przyjemnie bylo. Teraz widze, ze do sinologii ciut serca zabraklo. Byloby sie udalo. A tak moze jeszcze kiedys skoncze te studia, a moze juz nigdy. Dla papieru planuje HSK. Jesli dobrze rozumiem intencje moich 老师 panuja nas przygotowywac wlasnie do HSK.
Od 5 dni dzielnie chodze na zajecia na 南开大学, ktora jestem zauroczona. Zauroczona jestem zaangazowaniem 老师 , organizacja. Zeby tak nasza sinologia wygladala.. ech marzenie scietej glowy..
Przepraszam za brak polskich znakow, ale nie mam jeszcze wlasnego kompa, a ten znakow nie posiada.

www.rottka.pl
Pomaga rottweilerom.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #990 przez szopen
A w Alibabie juz bylas?

Koniecznie tam sie udaj i moje pozdrowienia przekaz.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #1093 przez Jolanta
Szopenie Drogi, przeceniasz mnie ;)

Jeszcze nie zdazylam. Jestem tu 9 dzien. Ale jutro maja spotkanie, wiec sie wybieram :)

I koniecznie przekaze pozdrowienia. Grzech byloby nie skorzystac z takiej okazji. Odrobine niesmiala jestem w takich sytuacjach, ale jakos sobie poradze. :)

www.rottka.pl
Pomaga rottweilerom.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #1177 przez szopen

Szopenie Drogi, przeceniasz mnie ;)

Jeszcze nie zdazylam. Jestem tu 9 dzien. Ale jutro maja spotkanie, wiec sie wybieram :)

I koniecznie przekaze pozdrowienia. Grzech byloby nie skorzystac z takiej okazji. Odrobine niesmiala jestem w takich sytuacjach, ale jakos sobie poradze. :)

No jak tam.
Udalo ci sie do Alibaby trafic czy nie?

Czas generowania strony: 0.252 s.
Zasilane przez Forum Kunena