Przelot do Taipei

• Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 3 miesiąc temu #2591 przez
Przelot do Taipei was created by
Otóż poszukuje wskazówek gdzie najlepiej odnaleźć najekonomiczniejsze przeloty do Taibei, dotychczas poszukiwania kończyły się na 4000PLN wzwyż (co i tak niestety chyba najgorszą cena  biletu na Tajwan nie jest),  na studencka kieszeń jest to wszystko nieco bolesne. Czy jest możliwe znalezienie czegoś tańszego? w dodatku chodzi o wylot w lipcu, z powrotem w sierpniu czyli sezon letni.... :-\ POMOCY!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #2607 przez s_k
Replied by s_k on topic Przelot do Taipei
Ja korzystałem ze strony terminala.pl , mają dość dobre oferty, choć nie wiem, jak cenowo to wygląda w wakacje.
Ewentualnie
aero.pl też czasami ma coś dobrego.

Ja też nie mogłem znaleźć nic sensownie taniego, więc rozwiązałem to w ten sposób, że kupiłem dwa bilety:
- jeden na trasie Warszawa - Hong Kong (Finnair - dobre warunki dla studentów)
- drugi na trasie Hong Kong - Tajpej (tu jest kilkadziesiąt lotów dziennie oferowanych przez wiele linii, jest w czym przebierać, ceny też znośne)
Nie wiem, czy łącznie uda się zejść poniżej 3500 zł, ale poszukać warto.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #2615 przez Ling Ling
Replied by Ling Ling on topic Przelot do Taipei
Radzę też przejść się do biura Orbisu, czy czegoś takiego. Ja właśnie w Orbisie dostałam ofertę niższą, niż najniższa internetowa (wspomniany Finnair z Gdańska do HK (przesiadka w Wawie, a potem w Helsinkach) kosztował poniżej 2700 PLN).
Niestety, Azjaci nie wpadli na pomysł tanich linii lotniczych, więc przelot dalej do Tajpej swoje będzie kosztować.

我唔係西人,我係雞蛋。

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #2617 przez s_k
Replied by s_k on topic Przelot do Taipei

Niestety, Azjaci nie wpadli na pomysł tanich linii lotniczych, więc przelot dalej do Tajpej swoje będzie kosztować.

Jasne, że wpadli, tylko niekoniecznie na trasach z/na Tajwan. Choć od czerwca Air Asia będzie latać tanio z Tajpej do Kuala Lumpur, nie wiem, jeszcze za ile, ale chyba niebyt drogo.
Może to być jakieś rozwiązanie, bo ta sama tania linia lata na trasie Kuala Lumpur - Londyn, więc można się ewentualnie pokusić o przelot tani na trasie Polska - Londyn - Kuala Lumpur - Tajpej, choć nie wiem, czy to koniecznie musi taniej wyjść...

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #2625 przez Yao laoshi
Replied by Yao laoshi on topic Przelot do Taipei
Rzeczywiście, Air Asia jest azjatyckim odpowiednikiem europejskich tanich linii. Teraz mają jakieś śmiesznie tanie oferty przelotów z Tianjinu do Kuala Lumpur i Bangkoku - ceny rzędu kilkuset kuaiów...

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Czas generowania strony: 0.205 s.
Zasilane przez Forum Kunena