Przedłużanie wizy

• Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 tygodni temu #3552 przez
Przedłużanie wizy was created by
Czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda przedłużanie wizy w Chinach? Pod koniec lipca kończy mi się wiza studencka, a  chciałbym sobie tutaj posiedzieć jeszcze z kilka tygodni...wstępnie planuję starać się o wizę turystyczną w HK. Czy trzeba przy tym koniecznie czekać aż pozwolenie na pobyt wygaśnie i dopiero składać wniosek o wizę? A może dałoby się to gdzieś załatwić w miarę bezboleśnie w Pekinie?...  ::)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 tygodni temu #3555 przez
Replied by on topic Przedłużanie wizy
dawniej była możliwosc otrzymania na miejscu w Chinach wizy turystycznej na 2-3 mce, "na zwiedzanie", mysle ze najlepiej i najpewniej bedzie znalezc lokalny immigration office i potwierdzic. No i zawsze pozostaje HK i 3 - miesieczna wiza biznesowa ( dawniej dawali w ciagu jednego dnia, teraz trzeba czekac 2-3 na odbior)

• Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 tygodni temu #3556 przez
Replied by on topic Przedłużanie wizy
Właśnie wydawało mi się, że gdzieś czytałem, że możliwe jest załatwienie wizy na miejscu. Jeszcze się popytam i dam znać jak to jest z tym obecnie, może komuś się to jeszcze przyda. Dzięki! :)

Więcej
9 lata 2 tygodni temu #3563 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic Przedłużanie wizy
W Wuhanie tego nie dawali w VII 2009, "nie, bo nie". w Szanghaju w 2008 dawali. Może to różnica spowodowana zmianą przepisów z roku na rok, albo różnica w postępowaniu służb różnych prowincji.

人在江湖,身不由己!

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #3572 przez Sebastian
Replied by Sebastian on topic Przedłużanie wizy
...albo też czyimś widzimisie :) Ja nigdy nie wiedziałem, dlaczego w Kunmingu czasem dawano mi przedłużenie na rok, czasem zaś tylko na pół roku. Raz nawet miałem obiecane, że następnym razem dostanę na trzy lata, ale jak przyszło co do czego... to się akurat zmieniły przepisy (ponoć)

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #3640 przez ximinez
Replied by ximinez on topic Przedłużanie wizy
Ja w lipcu 2007 roku nie dostałem wizy turystycznej (aplikowałem o 2 miesiące) jako przedłużenie Residence Permit (na okres stypendium), które miało rychło wygasnąć. Musiałem, niestety, pojechać do HK i tam dostałem wizę bez żadnych problemów w przeciągu 1 dnia.

Czas generowania strony: 0.205 s.
Zasilane przez Forum Kunena