Książeczki z obrazkami po chińsku

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1468 przez Niltinco
Niedawno znalazłam stronę z zamieszczonymi krótkimi bajkami dla dzieci w wielu językach w tym również po chińsku. Zainteresowanych zapraszam do lektury ;)

http://www.e-hon.jp/demo2/indexch.htm

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora
Ostatnia8 lata 1 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #1481 przez homikus
O jaka ładna i przyjemna rzecz :)

Kurczę, ja gdzieś kiedyś w zamierzchłych czasach, na pierwszym roku będąc, znalazłem bardzo fajną tajwańską stronę z bajkami we flashu (tekst+audio). Ponieważ była tajwańska, znaki oczywiście pełne. Postaram się gdzieś odgrzebać ten serwis, pamiętam, że opowiadanka były naprawdę fajne i świetnie się je czytało i ich słuchało.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #1495 przez krepa

Kurczę, ja gdzieś kiedyś w zamierzchłych czasach, na pierwszym roku będąc, znalazłem bardzo fajną tajwańską stronę z bajkami we flashu (tekst+audio). Ponieważ była tajwańska, znaki oczywiście pełne. Postaram się gdzieś odgrzebać ten serwis, pamiętam, że opowiadanka były naprawdę fajne i świetnie się je czytało i ich słuchało.

Ja zgłaszam się jako przyszły wdzięczny po wszech czasy za takie materiały... :)

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1497 przez homikus
O, znalazłem:

resources.edb.gov.hk/story_telling/

Cóż, okazuje się, że to nie tajwańskie, a hongkongijskie. W dodatku w rządowej domenie i wspierane przez Departament Edukacji :) Forma serwisu też troszkę inna, niż pamiętam. Ale grunt, że jest.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mam te wszystkie bajeczki ściągnięte w formacie *.swf, więc mogę ewentualnie udostępnić na wieczne posiadanie :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Ostatnia8 lata 1 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #1499 przez krepa
Dziękować, bajki są bardzo fajne. Tekst zarówno w znakach jak i po angielsku. Do tego nagrane jest czytanie do nich! Super! :)

Czas generowania strony: 0.214 s.
Zasilane przez Forum Kunena