co Chińczycy sądzą o Wojnie Koreańskiej

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #5711 przez ril
Czy ktoś miał okazję się przekonać jak Chińczycy oceniają rolę swojego kraju w Wojnie Koreańskiej? Różnica w poziomie życia obywateli obu Korei jest chyba z Chin widoczna. Z drugiej strony ludzie generalnie nie lubią świadomości, że ich naród stał po złej stronie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #5712 przez achinger
Nie do końca w odpowiedzi na pytanie, ale jak poczytasz komentarze poniżej tego artykułu http://www.chinasmack.com/2013/pictures/north-korean-traffic-officer-crying-during-award-chinese-reactions.html to zauważysz jaki Chińczycy mogą mieć stosunek do wojny koreańskiej i pozostałych problemów dot. tego kraju.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #5717 przez PolskaChinka
Większość moich znajomych Chińczyków ma to serdecznie gdzieś. A już to po której stronie sanie ich kraj, to już w ogóle. Zdają sobie sprawę, że nie mają na to żadnego wpływu, więc po prostu się tym nie przejmują. Tak samo jak setkami ofiar trzęsienia ziemi, maltretowanymi zwierzętami, głodnymi dziećmi i tysiącem podobnych spraw. Dodatkowo, to nie pierwszy raz kiedy Korea Północna grozi wojną, Chińczycy zdążyli już do tego przywyknąć ;)

Ciekawe historie, niespotykane przygody, użyteczne informacje, relacje z podróży i piękne zdjęcia! Zapraszam na ( skosnymokiem.blogspot.com )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.176 s.
Zasilane przez Forum Kunena