Ciekawe chińskie kapele/wykonawcy?

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #1604 przez karolj9
szukałem jakiegoś chińskiego zespołu rockowego... wpadłem na stronę rockinchina.com ...chyba i tam był ciekawy opis, mianowicie powiązano zespół z dead can dance, który już znałem....mam trochę utworów...sporo szperałem w sieci i nadal sie zastanawiam jak kupić płytę...chyba tylko przez internet........koncerty w Skandynawii mieli u nas nie ma co liczyć...szkoda....ładne panie tam graja....ładnie grają..:D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #1623 przez homikus
O kurczę, to jest kawał porządnej muzyki! Nawet nie wiedziałem, że w Chinach powstaje coś takiego i co ma odpowiednią siłę przebicia... Jestem pod wrażeniem. Strasznie mi się podoba.

Muszę to mieć! ;D

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #1630 przez ximinez
Oferuję dozgonną wdzięczność i przywileje na forum za linki do albumów Cold Fairyland. Mogą być linki bezpośrednie, sumy kontrolne, torrenty, co tam macie. Ja szukałem i nie znalazłem...

10 minut później:
Dobra, coś znalazłem. Widać wcześniej słabo szukałem ;D Dla zainteresowanych (całkowicie legalne) sumy: einz , zwei , polizei .
Jeżeli ktoś ma coś oprócz tych, proszę dać mi znać.
Ostatnia10 lata 3 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1631 przez karolj9
huhu....posiadałem tylko utwory gdzieś publicznie udostępnione na stronach...jako że chińskiego nie znam...O_o....więc to ja jestem  niezmiernie wdzięczny...słuchanie seeds on the ground na youtube za każdym razem mnie nie zadowala..:D

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1650 przez vforvieslav
Strzałka wszystkim!
Poszukałem 一会儿 i znalazłem kilka rzeczy. Do tej pory mało się interesowałem chińską muzyką nieklasyczną, ale stwierdziłem że choćby dlatego że się uczę chińskiego powinienem odstawić jrocka, bo przez niego mało czasu zostaje na słuchanie nagrań chińskich...
Powinny się owe znaleziska spodobać szczególnie tym, którzy nie chcą ściągać płyt jak nie wiedzą kto co gra mniej więcej, albo w ogóle chcą poznać nowych muzyków.

yobo.com/s   - tutaj wrzucamy wykonawcę bądź tytuł piosenki (tylko po chińsku, 当然...) jaki nam się nawinie i odsłuchujemy - przydatne, bo ciężko znaleźć jakiekolwiek utwory mniej znanych ludzi. Ja korzystałem też z tego (i pewnie jeszcze będę, bo sporo tam materiału):
www.soundpiece.com/default.asp?cateID=9
od razu można legalnie pobrać :)  - głównie folk, indie, rock, ale także elektro, techniawy, emo-rcok (WTF?!)
www.gumi8.cn/SortFile/158_1.html   - tu sporo płyt można 下载
Oprócz tego kilka ciekawych wykonawców:
- 苏阳乐队 (有意思) - od razu 2 linki do płyty "One and Only Ningxia" w wersji live i druga płyta jakaś:
www.gumi8.cn/Downfile.asp?id=102037
www.gumi8.cn/Downfile.asp?id=101336
- yobo.com/artist/home/4827
- yobo.com/artist/home/6682
- yobo.com/artist/home/10752   (dla mnie bomba)
yobo.com/artist/home/5042 (very很好) - www.soundpiece.com/article.asp?id=685   [tutaj 下载]
Możnaby tak do znudzenia wstawiać 'fajne zespoły' - sami eksplorujcie :)
Gdyby ktoś znalazł coś bardziej rockowego (niż usypiającego), to proszę dać znać. 

powodzenia
白伟

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1653 przez YLK

- yobo.com/artist/home/10752   (dla mnie bomba)

Dzieki za linki, na razie sprawdzilem tylko polecana przez Ciebie "bombe", i pierwszy kawalek okazal sie duem fletu z Guqinem - 凤求凰古琴曲...:)

NB czy tylko mnie kojarzy sie z muzyka Raya Coodera do filmu "Paryz, Texas"?

Czas generowania strony: 0.430 s.
Zasilane przez Forum Kunena