Ciekawe chińskie kapele/wykonawcy?

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1654 przez vforvieslav
No, na liście pod spodem jest jako pierwsze - ja słuchałem z tego odtwarzacza po prawej i tam nie było tego instrumentalnego duo - po tej jednej piosence możnaby pomyśleć że grają tylko klasyczną muzykę, dlatego warto sprawdzać kilka utworów. Dziewczynka, która śpiewa w pozostałych piosenkach jest po prostu świetna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1658 przez YLK
Zebys mnie dobrze zrozumial - mnie sie _bardzo_ spodobal ten kawalek instrumentalny!
Dziewczynka spiewa OK, w ogole chinskie dzieci muzykalne sa, latwo daja sie tresowac.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #1753 przez YLK
karolj9, wielkie dzieki za odnalezienie Cold Fairyland. Wlasnie wrocilem z ich wystepu - w sumie nieformalnego, bo w jednym z tutejszych pubow. Dobrze sie ich slucha, szczegolnie, gdy w pubie pustki, atmosfera byla luzna, za kilka dni wybieraja sie do Hiszpanii na jakis festiwal muzyczny, przedtem do Shenzhen na festiwal rockowy. Rozmawialem z nimi chwile po koncercie, jak czas pozwoli postaram sie z nimi zrobic jakis maly wywiad, ale to pewnie po nowym roku.
Za kilka dni wrzuce tez troche klipow z tego koncertu na youtube, linki podam tutaj.

Poki co klip z ich websajta:

W kazdym razie jestem Ci bardzo wdzieczny za ich odkrycie.
Ostatnia10 lata 3 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1754 przez karolj9
hmm...no to tylko pozazdrościć...:)...wygląda na to że prędzej ich usłyszę na żywo, gdy wyjadę niż tu...może jak się dostanę na stosunki międzykulturowe to się taka możliwość pojawi ...a teraz pozostaje obejrzeć ten klip..:D
pozdrawiam

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1801 przez karolj9
hm...jak cold fairyland to i LinDi.. w końcu to pani przewodnicząca ;] www.myspace.com/lemonkono

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #1802 przez YLK
I tutaj:

http://www.lemonkono.com/

Zdolna dziewczyna...

Obiecane klipy juz sa gotowe:

Przyjemnego sluchania - i jak masz chwile czasu zajrzyj na blog... ;)

Acha, bede wdzieczny za pomoc w zidentyfikowaniu utworow...
Ostatnia10 lata 3 miesiąc temu edycja: od.

Czas generowania strony: 0.239 s.
Zasilane przez Forum Kunena