Ciekawe chińskie kapele/wykonawcy?

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1806 przez karolj9
oj zdolna....jak na warunki koncertu to jakoś jest  bardzo przyzwoita...dziękuję szczególnie za życzenie.. byłoby  niezmiernie miło...:)
pozdrawiam z nadwiślańskiego kraju...:D.....ach co do identyfikacji to nie jestem w stanie tego stwierdzić...gdybym znał język to bym poszperał...ale tak się niestety nie da..;|

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1809 przez YLK
karolj9, dzieki za pozdrowienia "spod Warszawy"...:)

Jesli znajdzie sie organizator w kraju zainteresowany sprowadzeniem zespolu, to Cold Fairyland z pewnoscia chetnie przyjechalby do Polski. W sumie to, co graja, to bardzo przystepna dawka muzycznej egzotyki z Chin. Miejmy nadzieje, ze cos takiego kiedys nastapi.

Jesli chodzi o identyfikacje, to moze homikus moglby pomoc, mam wrazenie, ze jemu muzyka zespolu sie tez spodobala.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1810 przez Bolanren
A ja pozwolę sobie polecić ten kanał www.youtube.com/user/chinesecivilization - dużo muzyki regionalnej (nie tylko Han, również mniejszości) , występy w orginalnych strojach ludowych.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #1831 przez czolgista1985
Moje typy to wspomniany juz wczesniej Cold Fairyland oraz z ciekawych pozycji AK-47

No i warto znac popowy S.H.E. (ale to pewnie zna kazdy) no bo w KTV piosenka "Superstar" to pozycja obowiazkowa :)

"Honesta turpitudo est pro causa bona"
Ostatnia10 lata 3 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #1832 przez karolj9
co do linku od Bolanren.. niby ten gatunek mi nie odpowiada.. ale w tym wypadku jestem mile zaskoczone...bardzo przyjemny utwór.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #1837 przez YLK
Mam podobne odczucia do Karola, nie jestem wielkim zwolennikiem takich mieszanek, ale ta akurat wpada w ucho.

AK47 to calkiem niezla kapela, znalazlem dluzszy fragment z ich koncertu - z pozdrowieniami dla tych, ktorzy byli lub sa w Wuhanie:

Kilka dni temu natknalem sie na muzyke grupy 21 Grams z Szanghaju, moze tez sie spodoba, zupelnie inna estetyka:

http://www.diymusic.com/modules/jamroom/bands/?38250

Zeby muzyka ruszyla, trzeba kliknac na strzalke w prawo na playerze (po prawej stronie strony). Jest tam w sumie 5 kawalkow - zeby zmienic tytul nalezy kliknac na 播放清单, ukaza sie wowczas wszystkie tytuly.
Ostatnia10 lata 3 miesiąc temu edycja: od.

Czas generowania strony: 0.234 s.
Zasilane przez Forum Kunena