Ciekawe chińskie kapele/wykonawcy?

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #1939 przez karolj9
hmm...zabawne dziewczęta..;D....podoba się ...szczególnie drugi link...i nie nazywałbym tego popem....trochę słychać muzyki tradycyjnej ...trochę smooth jazz'u....tak mi się zdaje..;]
dziękujemy bardzo..;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #1940 przez xiaobai
...a bo wybrałam te najmniej popowe kawałki  >:D
ale te popowe tez są świetne - nawet jak nie przykładać do ogółu dobrostanu w okolicach.
A że muzyka tradycyjna - tak - jako nastolatki wygrały chyba nawet jakiś konkurs tzw. "muzyki źródeł" a brat jednej z nich jest takim trochę jakby bardem...

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #2134 przez YLK
17 stycznia mialem okazje byc na koncercie kilku niezlych kapel rockowych z Pekinu, graly w ramach Festiwalu Jue. Zespoly ponoc stanowia czolowke stolecznego undergroundu, ponizej kilka klipow, za kilka dni wrzuce wiecej.

Gwiazda koncertu byl Carsick Cars, a jego frontman/gitarzysta Zhang Shouwang jest rewelacyjny - troche taki chinski Hendrix, a ma dopiero 22 lata:

Carsick Cars:

无名:

蘑菇:

Rock'n'Roll Hero:

I najwiekszy ich przeboj - 中南海:

Oprocz tego Snapline - tez dosc ciekawy, choc atmosfery specjalnie nie rozgrzal:

Polecam obejrzenie w wysokiej jakosci (trzeba kliknac "Watch in high quality" z prawej strony pod klipem).

Przyjemnosci!
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #2214 przez ximinez
Dla wielbicieli mocniejszego brzmienia: .

Są kawałki lepsze i gorsze, ale całość przyjemnie garażowa :)

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #2216 przez gosi4buka
Posłuchałam trochę Carsick Cars i w sumie wpasowują się w mój gust (dużo przeróżnych rzeczy słucham). :)
A ja mogę polecić jedynie coś co jest bardzo popularne i spodoba się chyba głównie nastolatkom słuchającym popu, a mianowicie SHE - 3 Tajwanki, troszkę przesłodzone jak dla mnie, i Super Junior M - głównie Koreańczycy, ale podgrupa M śpiewa po mandaryńsku. Miłe jak się nie ma ochoty słuchać czegoś mocnego/ambitnego.

Bo światłem to tylko - co nam prosto w oczy!
Człowiekiem - co człowiek krwi swojej utoczy -
Plus Leonardo i Bach.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #2259 przez YLK
Kolejna porcja muzyki z Jue Festiwal - wystep Ourself Behind Me z Pekinu; dziewczyny niezle graja, slychac inspiracje Velvet Underground, no i lubia PIWO!!!

Przyjemnosci!

Acha, podobnie jak w przypadku Carsick Cars - nalezy SLUCHAC GLOSNO!
Ostatnia10 lata 7 miesiąc temu edycja: od.

Czas generowania strony: 0.201 s.
Zasilane przez Forum Kunena