Ciekawe chińskie kapele/wykonawcy?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #2559 przez YLK
Grupa Frozen Street 冷冻街 z Nankinu na koncercie 28 lutego 2009 w klubie Yu Yin Tang w Szanghaju:
Ostatnia9 lata 10 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #2560 przez YLK
Bang Bang Tang 棒棒糖 czyli Lizaczek z Szanghaju w nieco pastiszowej piosence na koncercie z okazji Dnia Kobiet:

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #2601 przez YLK
Dwa klipy z koncertu rewelacyjnej kapeli Hedgehog (Jez) z Nankinu, zrobione podczas ich koncertu w Szanghaju w zeszla sobote; koncert promowal ich nowa, trzecia juz plyte.

Oczywiscie najwieksza estyma cieszy sie dziewcze na bebnach, ktore ma moze z 1.45m wzrostu. Podpisali mi nowa plyte, ale plulem sobie w brode, ze nie mam aparatu - bylaby fajna fotka z perkusistka, bo mam prawie 1.90 wzrostu...

Nalezy sluchac glosno, i najlepiej w HQ.

A wkrotce - specjalnie dla Tomka K. - klipy jego ulubionego AK47 rowniez z koncertu w Szanghaju...

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #2602 przez karolj9
dołączam do grona faworytów....szkoda, że wokal słabo słychać
swoją drogą...perkusja to ciężka robota, jestem pod wrażeniem ile kobiet tam bębni...;D

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #2603 przez YLK
Rzeczywiscie sporo utalentowanych perkusistek w Chinach, zreszta dziewczyna za bebnami jest naprawde 酷...

NB po tym drugim kawalku dziewcze na perkusji (o zreszta wdziecznym nicku "Atom") poprosilo czlowieka za konsoleta, zeby podglosnil mikrofony, bo faktycznie byly slabo naglosnione.

Mialem mala wpadke przed Atom, bo kupilem nowa plyte i poszedlem do nich po autografy. Zagailem rozmowe mowiac o teledysku:

... i probujac komplementowac, ze fajny pomysl byl z tym brzuchatym 老头子 z faja, a na to gitarzysta, ze to tatus Atom...

Jeszcze jedno - kapela jest z Pekinu, nie Nankinu.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #2605 przez YLK
Obiecany AK47 z koncertu w Szanghaju, ktory odbyl sie 20 marca 2009 roku w klubie Yu Yin Tang:

To pierwszy klip, wkrotce beda nastepne. NB takiej atmosfery, jaka panowala na sali, nigdy przedtem ani potem, ale mam wrazenie, ze czesc widowni byla nacpana, zreszta mialem okazje widziec podczas innego koncertu, jak pewna panienka z puderniczki wyjela prochy, i po chwili glowa zaczela jej sie krecic na wszystkie strony.

Czas generowania strony: 0.284 s.
Zasilane przez Forum Kunena