Poszukuję tłumacza/freelancera w Shenzhen

• Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 5 miesiąc temu #4389 przez
Witam,

Poszukuję tłumacza, najlepiej freelancera znającego język chiński w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację mieszkającego/przebywającego w Shenzhen do pomocy w rozmowach biznesowych w okresie od 21.07 do 05.08.

Poszukuję osoby która posiada własny samochód i zna topografię miasta i byłaby dyspozycyjna w tym okresie czasu. Stawka dzienna do negocjacji, jeśli zaś chodzi o samochód to pokrywam koszty paliwa wg rzeczywistego zużycia.

Osoby zainteresowane zapraszam do współpracy i proszę o kontakt na priv, najlepiej z danymi kontaktowymi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #4392 przez ximinez
Proszę nie spamować forum i nie postować tego samego w różnych działach.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #4393 przez bialychinczyk
laskawco
kupisz  mi miske ryzu dziennie czy  bede musial miec swoja??

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #4396 przez Sinofil
Srogo się uśmiałem.
Szczególnie z łaskawej propozycji zwrotu kosztów paliwa "wg rzeczywistego zużycia".

Lepiej wcale nie zarobić niż się z takim użerać.

• Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 5 miesiąc temu #4397 przez
Kwestia wynagrodzenia, zakwaterowania i wyżywienia jest kwestią jak najbardziej do przedyskutowania, sądzę, że ironia nie była konieczna. Wszystko jest zależne od indywidualnej sytuacji i położenia konkretnej osoby.

Jestem otwarty na propozycje. Co do sprawy zwrotów kosztów paliwa, po prostu byłbym zainteresowany płatnościami za faktyczne korzystanie z możliwości transportu, gdyż jak wiadomo nie będzie to nieustanne.

Niemniej, gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o kontakt, wszystko można ustalić i porozumieć się.

Czas generowania strony: 0.178 s.
Zasilane przez Forum Kunena