praca IT

• Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 3 miesiąc temu #4496 przez
praca IT was created by
Poszukuję osób do pracy w międzynarodowej firmie z branży IT z siedzibą w Poznaniu.
Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego i chińskiego.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #4507 przez homikus
Replied by homikus on topic praca IT
Na przyszłość (co prawda wątpliwą) proszę o umieszczanie tego typu informacji w odpowiednim miejscu. W przeciwnym razie zwątpić zmuszon będzie Cesarz w inteligencję potencjalnych swych poddanych. A trudno Mu będzie z faktem tym się oswoić, jako że cechę tą zwykł sobie ponad wszelkie inne cenić.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #4512 przez ximinez
Replied by ximinez on topic praca IT

Poszukuję osób do pracy w międzynarodowej firmie z branży IT z siedzibą w Poznaniu.
Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego i chińskiego.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stanowisk w firmach z branży IT jest wiele. Chodzi o programistę, project managera, account managera, grafika a może przynieś-podaj-pozamiataj? Tak sformułowane ogłoszenie raczej nie przyciągnie uwagi zainteresowanych ;)

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #4551 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic praca IT
Jeśli firma chińska, to może i trzeba robić wszystko i brać 4 nadgodziny dziennie ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #4559 przez ximinez
Replied by ximinez on topic praca IT
Tylko 4? To najwyżej w święta państwowe i to jak szef przymknie oko ;)

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #4899 przez mataiwushi
Replied by mataiwushi on topic praca IT
To mój pierwszy post, więc witam wszystkich. Nie chcę tworzyć nowego tematu, a pytanie mam trochę związane z tym. Czy orientuje się ktoś jakie firmy z branży IT mają/mogą/będą mieć swoje siedziby w Polsce i oferty pracy dla informatyków (np. programistów)? Nie chodzi mi tu o jakieś małe siedziby, tylko coś w stylu np. Samsunga w Warszawie (m.in. możliwość nauki koreańskiego podobno jest) - mi chodzi o chińskie. Aktualnie uczę się języka, ale w pracy go nie używam, a zależy mi żeby mieć z nim jakiś kontakt. Myślałem o wyjeździe do Chin i zatrudnieniu się tam, ale na chwilę obecną wydaj mi się, że to trochę "za dużo" dla mnie - bardziej bezpieczna wydaje mi się opcja choćby możliwości wyjechania na dłuższą delegację. Co o tym myślicie? Wszystkie luźne uwagi mile widziane:)

Czas generowania strony: 0.193 s.
Zasilane przez Forum Kunena