Tester językowy gier wideo w języku chińskim tradycyjnym/uproszczonym

Więcej
7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #5529 przez Zombik
Hej, jestem tu nowy, mam nadzieję, że nie jest żadnym nietaktem wrzucać tak od razu ogłoszenie.

Nazywam się Piotr i reprezentuję firmę QLOC S.A., globalnego lidera usług dla producentów i wydawców gier komputerowych i konsolowych (z siedzibą w Warszawie). Jedną z usług, które oferujemy swoim klientom, są tzw. testy językowe. Praca przy tego rodzaju testach polega na graniu w grę i szukaniu błędów w tłumaczeniu gry (literówek, błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, gramatycznych, stylistycznych, braku znaków specjalnych, nieodpowiedniego wyświetlania się tekstów, niewspółgrania tekstu napisanego i nagranego w postaci audio, błędów spójności tekstu). W najbliższym czasie przewidujemy projekt na język chiński (po dwóch testerów na chiński tradycyjny i uproszczony) i w związku z tym postanowiłem napisać na tym forum z zapytaniem, czy ktoś byłby w stanie nam pomóc.

Wymagania:
- native speaker języka chińskiego (tradycyjnego bądź uproszczonego) o doskonałej znajomości zasad pisowni, interpunkcji i stylistyki;
- dobra znajomość języka angielskiego (w celu komunikacji z resztą zespołu i zgłaszania błędów);
- obycie w grach komputerowych/konsolowych;
- dostępność do pracy w biurze firmy QLOC S.A. w Warszawie podczas trwania projektu.

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany lub znał kogoś, kto mógłby nam pomóc, bardzo proszę o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Ostatnia7 lata 1 tydzień temu edycja: od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.161 s.
Zasilane przez Forum Kunena