Zajęcia w Instytucie Konfucjusza

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #7044 przez Damian
Wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic, którzy chcieliby poznać Państwo Środka, zapraszamy do nowopowstałego Instytutu Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim, który rozpoczyna działalność edukacyjną w maju br. W ofercie Instytutu znajdują się zarówno zajęcia językowe jak i kulturowe, które przybliżą wszystkim chętnym chiński język, kulturę i zwyczaje

Na wszystkich rodzajach kursów obowiązują zniżki dla pracowników oraz studentów Uniwersytetu Gdańskiego (zniżka wynosi odpowiednio 10% i 5%).Uczestnicy zajęć otrzymają od Instytutu wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne, oraz konieczną pomoc w zakupie podręczników, zapisy będą przyjmowane na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zależności od grup zajęcia będą odbywać się w godzinach popołudniowo-wieczornych (między 16:30 a 20:00) lub w weekendy na UG. Kursy odbywają się w grupach nie większych niż 15 osób. Warunkiem organizacji poszczególnych kursów jest zgromadzenie minimalnej ilości kursantów (10 osób). Dla zainteresowanych osób możliwa jest także organizacja zajęć indywidualnych.

Więcej informacji na temat oferty Instytutu i informacji na temat samej placówki znajdziecie Państwo w nadchodzącym tygodniu na stronie internetowej .

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą kursów .
Ostatnia5 lata 3 miesiąc temu edycja: Damian od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.192 s.
Zasilane przez Forum Kunena