Imprezy - Warszawa 华沙

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #2482 przez xiaobai
Replied by xiaobai on topic Imprezy - Warszawa 华沙
Czy ktoś z Forumowiczów był może na tym spotkaniu? Ja niestety nie, bo inne zajęcia.
Byłabym bardzo wdzięczna (a może i inni Forumowicze, co nie byli, też) gdbyś ktoś, kto był, zechciał się podzielić wrażeniami na gorąco, tudzież krótko nas zbriefingować. Kto co mówił? W jaką stronę poszło spotkanie? A może nie poszło?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #2498 przez mkajzer
Replied by mkajzer on topic Imprezy - Warszawa 华沙
Skoro zapraszałem to może ja dostąpię tego niemiłego zaszczytu zreferowania konferencji...
Sama dyskusja miała charakter bardzo chaotyczny i brakowało moderacji. Każdy wypowiadał się na swój temat zupełnie pomijając cel spotkania, ponieważ... jak sami przyznawali nie specjalnie się na tym znają. Był obecny dziennikarz GW, który był 2 miesiące w Chinach w czasie igrzysk, przedstawiciel Amensty, który z kilkoma Chińczykami rozmawiał i radny miejski przedstawiający swój program wyborczy. Reszta obecnych osób była bardziej kompetentna ale w kwestiach historycznych czy podróżniczych. Najlepiej wypadł Radosław Pyffel. Ogólnie wyszedłem w połowie ponieważ z braku moderacji nikt nie wiedział o czym mówi.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #2503 przez xiaobai
Replied by xiaobai on topic Imprezy - Warszawa 华沙
Dzięki!
Dziwna sprawa, bo to zdaje się miało być moderowane.
A o kryzysie cokolwiek było?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #2514 przez noel
Replied by noel on topic Imprezy - Warszawa 华沙
Wydawnictwo Akademickie Dialog

Serdecznie zapraszamy na promocję książki Konrada Seitza "Chiny. Powrót olbrzyma", która odbędzie się w środę 18 marca w Bibliotece m. st. Warszawy przy ul. Koszykowej 26/28, w gmachu im. St. Kierbedziów (sala konferencyjna). Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.
Udział wezmą: prof. EDWARD HALIŻAK (UW), PROF. KRZYSZTOF GAWLIKOWSKI (SWPS), AMBASADOR POLSKI W CHINACH (1994-1999) DR ZDZISŁAW GÓRALCZYK.
Zapraszamy serdecznie!

http://www.dialog.edu.com.pl/index.php?s=aktualnosci&id=28

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #2517 przez noel
Replied by noel on topic Imprezy - Warszawa 华沙
Jeszcze odnośnie imprez w stolicy - w Muzeum Azji i Pacyfiku regularnie odbywają się różne spotkania i wystawy poświęcone krajom azjatyckim, w tym Chinom. Na początku kwietnia odbędzie się np. prelekcja o tradycyjnej operze chińskiej.
http://3.bp.blogspot.com/_r_o0G5iZ-Tk/Sa2GJeWS4LI/AAAAAAAAC78/io6VL3HOXfg/s1600-h/plakatTeatr+Azji+maly.jpg

Czas generowania strony: 0.245 s.
Zasilane przez Forum Kunena