Budowa domu w Chinach a kupno mieszkania

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2442 przez Bolanren
Znam wielu ChRL-owców i nigdy mnie nie oszukali (nawet narzeczona mnie nigdy nie zdradziła ;) ) Po prostu są jak każdy inny człowiek oczywiście z bagażem swojej kultury co czyni ich odmiennymi.Ale tych co ja znam są ok ; no może troszkę za mało piją ale to już nie ich wina;). Tak więc moim zdaniem nie każdy Chińczyk jest zły , nie każdy Arab to terorysta , nie każdy Polak to antysemita - wręcz odwrotnie.
Bardzo Pan musi być nieszczęśliwy skoro ma Pan w życiu taki niefart spotykac na swojej drodze samych złych Chińczyków a tym gorzej dla Pana że to 1/5 mieszkańców globu.A może to tak że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2553 przez Ling Ling

5. Tam jest tanio,

To akurat jest kwestią względną, zależną od zarobków. Co dla jednego tanio (bo dużo zarabia, np. na zachodzie Europy), to dla innego drogo, bo zarabia mało (np. na wschodzie Europy). Nawet w tycim Hongkongu "tanio" to słowo względne.

我唔係西人,我係雞蛋。

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #2555 przez Bolanren
Zgadzam się ale mi chodzi o porównanie z cenami polskimi (materiały, siła robocza , zezwolenia)

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #2676 przez mkajzer
Patrząc po dacie ostatnie wpisu domyślam się, że już się dawno zakończył. Ale z pewnością są wciąż ludzie szukający informacji o rynku nieruchomości w Chinach. Zatem prezentuje artykulik z China Daily

http://www.chinadaily.com.cn/bizchina/2009-03/11/content_7566031.htm

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #3946 przez bialychinczyk
buduj, tylko buduj, ale ogrodz sie wysokim murem, aby chinczycy nie zakopali cie w smieciach
kupilem apartament, ale nie lubie byc deptany, popychany, scisku, a lubie zielen, a nie smrod, wiec takze wynosze sie na wies, tym razem do Guangxi
ze daleko??, kozia wolka tez daleko od najblizszego lotniska czy prowincji warszawa zwana

duzy dom postawisz za 200 - 300 000 RMB, licz robocizna 100RMB dziennie od glowy plus materialy, dane z poczatku 2011, ludzi jest duzo do pracy za ta cene, nawet w Guangzhou - i tak wszyscy przyjechali z jakiejs tam wsi

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #3947 przez Bolanren
witam
To wyliczenie uwzglednia dzialke i koszta administracyjne czy trzeba to jeszcze dodac? Jak cos to budowa na zone Chinke wiec problem nie bycia Chinczykiem jest zalatwiony.

Czas generowania strony: 0.230 s.
Zasilane przez Forum Kunena