Budowa domu w Chinach a kupno mieszkania

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #2368 przez Bolanren
Pytanie chyba do mnie wiec odpowiem a tym samym odkryje siebe troszke, po 1. Popieram polityke tego kraju generalnie rzecz biorac, 2. Jedyne silene, bogate i odpowiednio duze mocarstwo zeby mogło zmienic swiat , naród moralnie jest na dosc wysokim poziomie (tak do konca nie wierze ze to zrobia, niestety chyba dogadaja sie z bankierami z Zachodu i przejma wspólnie kontrole nad swiatem), 3.fascynuje mnie ta kultura, cywilizacja i egzotyka azji, 4. Mam narzyczona Chinke, 5. Tam jest tanio, 6. Teraz jest czas na Chiny i ogólne Wschód.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Gość
  • Gość
10 lata 9 miesiąc temu #2369 przez

chyba dogadaja sie z bankierami z Zachodu i przejma wspólnie kontrole nad swiatem

To już pachnie teorią spiskową  ;)

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #2374 przez szopen

Pytanie chyba do mnie wiec odpowiem a tym samym odkryje siebe troszke, po 1. Popieram polityke tego kraju generalnie rzecz biorac, 2. Jedyne silene, bogate i odpowiednio duze mocarstwo zeby mogło zmienic swiat , naród moralnie jest na dosc wysokim poziomie (tak do konca nie wierze ze to zrobia, niestety chyba dogadaja sie z bankierami z Zachodu i przejma wspólnie kontrole nad swiatem), 3.fascynuje mnie ta kultura, cywilizacja i egzotyka azji, 4. Mam narzyczona Chinke, 5. Tam jest tanio, 6. Teraz jest czas na Chiny i ogólne Wschód.

Tak z ciekawosci.
A jak masz zamiar rozwiazac problem wizy pozwalajacej na mieszkanie w Chinach?
Bo tak po prostu pojechac i zamieszkac tam sie nie da.
Malzenstwo z obywatelem Chin tez w tej sprawie nie pomaga.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #2375 przez Edyta
widzę, że masz kilka całkiem ważnych dla Ciebie powodów. Bardzo dobrze :)

Chcieć to móc! :)
[czyli: doświadczenia z praktyki w Chinach]

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #2377 przez Bolanren
odp do Sz.P. Szopena: Przez "komin" a to znaczy, że jakoś to zrobię.Sam jeszcze nie wiem jak.
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #2422 przez Michal Wolodyjowski
"naród moralnie jest na dosc wysokim poziomie"

@Bolanren 
Ty mowisz o ChRL-wcach? : )))))))          LOL
KPCh wychodowalo sobie jedno z bardziej nieuczciwych i zaklamanych spoleczenstw na swiecie. Lepiej zeby oni nie probowali nie zmieniac swiata. Zobacz jak zmieniaja Afryke, Birme i Polnocna Koree, czyli miejsca gdzie maja jakies wplywy i mozliwosc zmiany. Chinskie firmy wszedzie wyrabiaja sobie opinie lapowkarzy i oszustow.
Moge tylko ci poradzic bys przeprowadzil sie do ChRL i faktycznie kupil dom albo jakis byznes probowal krecic. Wtedy poznasz ich moralnosc.

Czas generowania strony: 0.236 s.
Zasilane przez Forum Kunena