odblokowywanie Youtube'a?

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #3411 przez xiaobai
Replied by xiaobai on topic odblokowywanie Youtube'a?
Zuzenak, dzieki Tobie po raz pierwszy od 8 miesiecy widze (dzialajacego) Youtube'a i dostalam sie na Facebooka. Nie wiem, jak Ci dziekowac, wrazenie jakbym nabrala za duzy haust powietrza, hyperwentylacja, no, jestem w euforii!!
Chwala Ci!

Pozdrowienia z Szanghaju

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #3436 przez ril
Replied by ril on topic odblokowywanie Youtube'a?
Ciekawe ile płacą za transfer, strumienie wideo zajmują strasznie dużo danych, a serwis nie widać, żeby zarabiał poza jedną reklamą camoproxies. Jak serwis jest mało znany to go nie zablokują, taka zabawa  w kotka i myszkę. Inna sprawa, że można by zrobić web-crawlera, który wyłapywałby serwisy pozwalające na wchodzenie na wpisane z formularzu strony. I wtedy je blokować. Mam nadzieję, że chińskie władze na to nie wpadną. Słyszałem na Tok FM ( http://www.tok.fm/TOKFM/0,89191.html, program 5 lat istnienia YouTube), że mają doprowadzić do oddzielenia chińskiej części internetu od reszty z pozostawieniem kilku mostków...

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #3437 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic odblokowywanie Youtube'a?
Co za kraj, a MKOl dał im igrzyska, hipokryzja nie zna granic...

人在江湖,身不由己!

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #3778 przez xue sheng
Replied by xue sheng on topic odblokowywanie Youtube'a?
Witam
Podane wyzej rozwiazania nie sprawdzaja nie aktualnie. Macie moze jakies inne sposoby korzystania z youtuba i fb?

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #3838 przez ximinez
Replied by ximinez on topic odblokowywanie Youtube'a?
Stronka nadal działa, ale mogę dostać się jedynie na m.facebook. Ale darowanemu koniowi... ;) Dzięki Zuzenak i pozdrawiam z Szanghaju :)

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #3839 przez YLK
Replied by YLK on topic odblokowywanie Youtube'a?
Korzystalem z Browsa na Hainanie, w Qinghaju, Tyb3cie, Sichuanie i bog wie w jakich jeszcze miejscach, ogladajac klipy na Youtubie i wchodzac na inne zablokowane strony - bez najmniejszych klopotow.
W Szanghaju dziala non-stop - pozdrowienia Ximinez! Masz zamiar moze spedzic urocze chwile lokciowany w kolejkach na Expo?:)

Czas generowania strony: 0.247 s.
Zasilane przez Forum Kunena