testy na prawo jazdy po chińsku!

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #4135 przez Sebastian
Chyba rzeczywiście wizyta w Wólce Kosowskiej (lub innym dużym skupisku Chińczyków) będzie tu najlepszym wyjściem. Kilka wersji tłumaczeń pytań egzaminacyjnych krąży bowiem "wśród ludu". I choć żadna z nich nie jest może idealna - z czysto językowego punktu widzenia - to jednak funkcję swoją spełniają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 1 tydzień temu #4272 przez
Replied by on topic testy na prawo jazdy po chińsku!
Ojej,  a ja myślałam, że z tą Wólką Kosowską to taka kpina ze mnie - że niby głupie pytanie wymyśliłam. Nie skojarzyłam Wólki ze skupiskiem Chińczyków, bo kompletnie nie znam okolic Warszawy... Dzięki

• Autor
  • Gość
  • Gość
8 lata 1 tydzień temu #4273 przez
Wreszcie znalazłam: Może się komuś kiedyś przyda - ten Pan ma testy po chińsku (najnowsza wersja): http://www.plchinese.com/viewthread.php?tid=35032&highlight=%BC%DD%D5%D5

Jest jeszcze instrukcja na forum dla Chińczyków mieszkających w PL - jak uniknąć tłumaczenia testów i zdać testy po polsku bez znajomości języka polskiego - bardzo śmieszne, do poczytania - powinno trafić chyba na demotywatory :)))))) http://www.plchinese.com/viewthread.php?tid=42427&highlight=%BC%DD%D5%D5

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #4274 przez Jolanta
Fajnie wiedzieć, że jest takie forum. Wiele można się stamtąd nauczyć :)
Dzięki za linki!

www.rottka.pl
Pomaga rottweilerom.

Więcej
8 lata 1 tydzień temu #4276 przez Camillvs
Mam na tym chińskim forum ze 3 konta i pewnie zaloze czwarte, bo nie pamietam hasel, a system odzyskiwania hasla nie dziala ;)

人在江湖,身不由己!

• Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 7 miesiąc temu #4585 przez
czy ktos zna stronke z polskimi testami na prawko po chinsku albo wie jak je zdobyc

Czas generowania strony: 0.252 s.
Zasilane przez Forum Kunena