Gmail zablokowany?

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #4067 przez YLK
Gmail zablokowany? was created by YLK
Od dzisiejszego poranka nie moge wejsc na moje konto Gmailowe. Juz w ostatnich tygodniach doswiadczalem klopotow i spowolnienia funkcjonowania konta, ale zawsze mozna bylo na nie wejsc; pierwotnie myslalem, ze to wina rutera, lokalnych zaklocen, ale uswiadomiono mi, ze to najwyrazniej kolejna ingerencja ciemnych mocy. Dzis konto jest niedostepne zupelnie. Czy Wy wszyscy mieszkajacy w Chinach macie podobny problem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #4121 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic Gmail zablokowany?
O żesz, a to zasrańcy... Weźmy im zróbmy cenzurę na QQ w Europie, to się może ogarną ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #4132 przez YLK
Replied by YLK on topic Gmail zablokowany?
Na 100% cos kombinuja i probuja na swoj typowy miekki sposob zniechecic uzytkownikow Gmaila i zachecic ich do zmiany na cos szybkiego - czyli lokalnego. Gmail znow jest, ale wolny potwornie. Dobry pomysl z blokowaniem QQ - juz widze jak by stracil na popularnosci w Chinach...:):):)

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #4154 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic Gmail zablokowany?
Na pewno by zdenerwowali się wszyscy Chińczycy z Wólki, u których co chwila pika denerwująco powiadomienie o wiadomości na QQ, ewentualnie puka, jak ktoś się pojawi w sieci ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #4178 przez Jolanta
Replied by Jolanta on topic Gmail zablokowany?
Kłopotów z gmailem w Chinach doświadczyłam już półtorej roku temu, wolne ładowanie, niemożliwość połączenia się z serwerem, podczas gdy hotmail męża śmigał jak szalony, podobnie jak niemiecku gmx, więc raczej nie przypadek z gmailem. Chyba się nasi przyjaciele z googlami nie lubią za mocno, więc zniechęcać będą. A próbowałeś ładować pocztę przez jakieś alternatywne proxy serwer? Nie proóbowałam, ale skoro tak chodzi i YT i FB, to może gmail też pójdzie.

www.rottka.pl
Pomaga rottweilerom.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #4298 przez xiaobai
Replied by xiaobai on topic Gmail zablokowany?
Czy Forumowicze mieszkający w Chinach/Pekinie odnotowali ostatnio jakieś problemy z wchodzeniem na witryny z domenami niechińskimi? U mnie problem zaczął się, podobnie jak u osób powyżej, od problemów z wejściem na Gmaila parę tygodni temu, poprzez sporadyczne problemy z G0ogl3m, potem trudności zaczęły narastać, tak, że obecnie praktycznie nie mogę się dostać na żadne z tych witryn niechińskich, z których korzystałam najczęściej (w tym własny blog). Dostanie się na Sinoforum i do tego napisanie tutaj coś też graniczy z cudem i wymaga ogromnej cierpliwości (opublikowanie tego posta wymagało kilkunastu prób w przeciągu 2 dni, dostałam się w końcu przez pr0xy, które zresztą też na ogół ostatnio nie chodzi)

Czas generowania strony: 0.203 s.
Zasilane przez Forum Kunena