Wyjazd na rok i sporo kwestii

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #4873 przez azzazel
Sciagnij sobie jakis program do proxy najlepiej darmowo inaczej nie bedziesz mial pewnych stron. Co do programow do androida zawsze mozna sciagnac przez google i wgrac na telefon. Swoja droga jak ktos zna jakies dobre programy na androida wlasnie do nauki Chinskiego byloby swietnie jak by podal nazwy.
A tak na marginesie ja przyjechalem do Chin bez znajomosci chinskiego jedynie z polskim i angielskim mieszkam juz tu ponad pol roku i nie nazekam, co prawda wyrobienie wizy pracowniczej troche mi zajelo ale za o znalezienie pracy nie bylo problemem.

QQ2441349451

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #4874 przez achinger

Sciagnij sobie jakis program do proxy najlepiej darmowo inaczej nie bedziesz mial pewnych stron.

...najlepiej NIEdarmowy, inaczej nie będziesz miał pewnych stron  ;)

Obecnie korzystam z julyrush.com (plan All in One).

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #4875 przez Bolanren

A tak btw, co warto zabrać z Polski ( oprócz leków rzecz jasna ) ?

Jak jest Pan chory to z wiza moga byc problemy, wymagane sa szczegolowe badania.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #4876 przez Pablo
Replied by Pablo on topic Wyjazd na rok i sporo kwestii
Chory nie jestem z tego co mi wiadomo. Chodziło mi o leki na przeziębienie i inne dolegliwości np. żołądkowe itp.
Z tym dorabianiem naprawdę jest tak źle ?
1.Nie mogę sobie po godzinach uczyć chińczyków angielskiego ?
2.Czy jak zerwę umowę albo mój pracodawca do wiza pracownicza jest nieważna ?
3.Gdzie i kiedy ( przed wyjazdem czy po ) robi się te szczegółowe badania ?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #4878 przez Bolanren
Jak chory nie jestes to po co Ci leki? Tu wszystko jest, normalnie ludzie zyja. Pozatym jest wodka i czosnek - co Ci wiecej trzeba. Od lekow tylko watrobe uszkadzasz i zadnej przyjemnosci z tego nie ma.
1. Mozesz
2. Jak to zglosza to tak a jak polubownie to mozna sie dogadac ale raczej nie wezma odpowiedzialnosci i zglosza (moga stracic licencje wiec nikt nie bedzie ryzykowal). A po co masz zrywac?
3. U lekarza, raczej w Polsce bo chinski konsulat tego wymaga. Moj kolega Polak robil w Anglii i nie wymagali wiec badania zrobil w Chinach a mi i tak po przyjezdzie do Chin czesc badan kazali powtorzyc (tych drogich:) )
Ostatnia7 lata 8 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #4879 przez Pablo
Replied by Pablo on topic Wyjazd na rok i sporo kwestii
To są badania ogólnego stanu zdrowia czy jakieś konkretne ??
Na stronie ambasady w podpunkcie z wizą Z nie ma nic takiego, jedynie przy wizie studenckiej - jak to rozumieć ?

Czas generowania strony: 0.206 s.
Zasilane przez Forum Kunena