Zakaz wstępu do Chin - blacklist - Kilka pytań

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #5233 przez Pablo
Witam,

Mam pytanie dotyczące zjawiska wrzucenia przez Chiny danej osoby na tzw. czarną listę i zakazu wstępu na terytorium Chin. Problem nie dotyczy rzecz jasna mnie a gościa ( nikt z Polski), który ostatnio narozrabiał i chciał wrócić narozrabiać jeszcze bardziej. Oczywiście jesteśmy zadowoleni z takiego obrotu spraw. Pytanie jak długo taki zakaz obowiązuje i czy łatwo to odwrócić. Gość popełnił drobne przestępstwo, był aresztowany i odnotowany na policji. Jak to wygląda z jego perspektywy ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #5239 przez bialychinczyk
Powinien obowiazywac do konca jego dni. W koncu gosciu tak szybko sie nie zmieni, wiec po co podejmowac ryzyko?

ponadto, za swoje czyny powinien brac odpowiedzalnosc, wiec teraz won

Pamietaj, "Miales dziadzie zloty rog......

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #5241 przez Camillvs
Coś jak z naszą listą SIS, człowiek niebezpieczny nigdy więcej nie wjedzie, ale dla niektórych zakaz wstępu jest na 3 lub 5 lat.

人在江湖,身不由己!

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #5245 przez mastersino
Jak ogladalem to wideo to zastanawialem sie czy facet jest totalny idiota czy moze mamy doczynienia z fake. Tzn mam na mysli czlowieka ktoremu podrzucono narkotyki lub trafili na bialego pod ostrym wplywem i wrobili go.

Wracajac do zakazu, uczciwe wydaje sie trafianie na taka liste na 10lat.  5 lat to jednak potrafi zleciec jak z palca strzelic. Nie wymierzałbym jej na cale zycie, szczegolnie jak jest domniemanie dopuszczenia sie zbrodni. Natomiast pozniej juz przy najmniejszym przewinieniu wprowadziłbym na  zakaz bez wygaśnięcia.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #5251 przez ximinez

Jak ogladalem to wideo to zastanawialem sie czy facet jest totalny idiota czy moze mamy doczynienia z fake. Tzn mam na mysli czlowieka ktoremu podrzucono narkotyki lub trafili na bialego pod ostrym wplywem i wrobili go.

A to mnie zainteresowałeś teraz. Jakie wideo? Możesz linka podrzucić?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #5258 przez mastersino
Nie wiem czy sie uruchomi. Znajduje w you, ale nik nie dziala mi poprawnie. Moze to chwilowe.
一外国人在北京大街上试图强奸一位女孩,遭群殴。。 - 视频 - 优酷视频 - 在线观看

Czas generowania strony: 0.190 s.
Zasilane przez Forum Kunena