Lecisz do Chin - weź mi paczkę - 100/200 rmb zapłacę

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #5728 przez Bolanren
Witam
Osoby lecące do Chin a mogące zabrać butelkę wina, karton mleka w proszku itp. proszę o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nie jest to jakiś wielki zysk ale zawsze jakieś 100/200 rmb wpadnie czyli na obiad w przyzwoitej restauracji na 2-6 osob wystarczy lub na 15/30 ulicznych sniadan czy 5 grili. Nie wazne do jakiego miasta lecisz, jakoś odbior zorganizuje. Jezeli masz wiecej miejsca w torbie to mozna wiecej rzeczy zabrać i ja więcej zapłacę.
Żeby nie było, że towar trefny to Ty sam go kupujesz - ja tylko wskazuje jakie wino, jakie mleko, jaki miód, jaki ser itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #5732 przez Camillvs

Witam
Osoby lecące do Chin a mogące zabrać butelkę wina, karton mleka w proszku itp. proszę o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nie jest to jakiś wielki zysk ale zawsze jakieś 100/200 rmb wpadnie czyli na obiad w przyzwoitej restauracji na 2-6 osob wystarczy lub na 15/30 ulicznych sniadan czy 5 grili. Nie wazne do jakiego miasta lecisz, jakoś odbior zorganizuje. Jezeli masz wiecej miejsca w torbie to mozna wiecej rzeczy zabrać i ja więcej zapłacę.
Żeby nie było, że towar trefny to Ty sam go kupujesz - ja tylko wskazuje jakie wino, jakie mleko, jaki miód, jaki ser itd.

Niestety za dwa dni lece z Polski, a nie do Polski ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #5741 przez PolskaChinka
To do Chin, czy do Polski, bo się pogubiłam... :)

Ciekawe historie, niespotykane przygody, użyteczne informacje, relacje z podróży i piękne zdjęcia! Zapraszam na ( skosnymokiem.blogspot.com )

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #5742 przez Bolanren
Wlasnie o to chodzi: Z POLSKI DO CHIN.
Jak cos to prosze o kontakt na e mail lub skype: szczecin.adam

Czas generowania strony: 0.195 s.
Zasilane przez Forum Kunena