Freegate padł

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #6774 przez krepa
Freegate padł was created by krepa
Z dniem 01.01.15 całkowicie przestał działać mi (i nie tylko mi) program Freegate. Wcześniej działał bez zarzutu. Pytanie, czy tylko nam w Sichuanie, czy ktoś jeszcze w Chinach ma z nim problemy? Mam wersję 7.42, ale najnowsza 7.52 też nie działa.  :(

Pytanie: czy mógłby mi ktoś doradzić w sprawie VPNa, albo coś z tym fg?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #6775 przez achinger
Replied by achinger on topic Freegate padł
Za ok. 5-6 dolarów miesięcznie można mieć naprawdę przyzwoity płatny VPN, polecam https://www.astrill.com/of241575   ;D

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #6776 przez krepa
Replied by krepa on topic Freegate padł
Wygląda przyzwoicie, ale opłaca sie brac tylko na rok, czyli ponad 430 yuanów... Troche drogo. Fajnie, ze można płacic z zhifubao, bo mój paypal też odmawia płatności.
Szukam raczej jakiejś darmowej alternatywy, za gówniany internet i tak musze płacic 30y miesiecznie...

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #6777 przez achinger
Replied by achinger on topic Freegate padł
Ja uważam, że opłaca się brać nawet na 3 miesiące. Naprawdę warto. Korzystam także na komórce z Androidem w tej samej cenie. Najpierw kupiłem próbnie na jedno stanowisko / 3 miesiące, ale już po miesiącu wykupiłem pakiet domowy na 5 stanowisk plus dodatkowe opcje.

Mnie przekonała jedna rzecz, ~40 RMB na miesiąc za VPN to są żadne pieniądze. Wychodząc raz na piwo ze znajomymi wydasz więcej.

Uwaga: jeżeli masz internet za 30RMB od jakiegoś osiedlowego usługodawcy na końcu świata, który jedno łącze 10MB dzieli na całe osiedle, to nie ma dla ciebie ratunku...
Ostatnia4 lata 10 miesiąc temu edycja: od.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #6778 przez krepa
Replied by krepa on topic Freegate padł
No to nie ma dla mnie ratunku  :-[  Na szczęście vpn na telefon jeszcze działa...

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #6779 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic Freegate padł
他妈的天朝。。。

人在江湖,身不由己!

Czas generowania strony: 0.205 s.
Zasilane przez Forum Kunena