Beijing Film Academy

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #4101 przez achinger
北京电影学院。
Moja szkola

Drodzy Rodacy! Jak tylko mozecie to TAM NIE IDZCIE! No chyba ,ze ktos z was ma Stypendium od Chinskiego rzadu. Jednak jesli ktos placi z wlsnej reki to oznacza to tylko KLOPOTY, KLOPOTY i KLOPOTY. W zyciu tak pazernej szkoly nie widzialem. I takiej korupcji. Nauczyciele w tej szkole zarabiaja po miliony yuanow a prowadza moze jedne zajecia w miesiacu. Co do nauki w tej szkole... Chyba wszyscy znamy Chinskie kino, i raczej nie wydaje mi sie aby TO pokolenie cos zmienilo. Wiekszasc dzieciakow tutaj to dzieci juz "slawnych rodzicow" bez talentu! Animacja LEZY, Scenario pisarstwo LEZY, AKTORSTOW BOZE zbaw ich dusze, muzyke jeszcze da sie zniesc. A rezyseria to juz nie wspomne. Mam cicha nadzieje ,ze cos uda mi sie tu zmienic. Wprowadzic nowego ducha!

Drodzy rodacy, jednym slowem KATASTROFA!

Jedyne co jest fajne to ludzie z Kursu Chinskiego.

Przeniesione ze starego forum SSPC, autor: bk-kuba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #4102 przez achinger
Replied by achinger on topic Beijing Film Academy
no ładnie ładnie, to widzę, że chyba całe chiny tak mają

ja ze stypendium na Beijing Sport University, ale oczywiście na początku też kombinowano ze zdzieraniem kasy za wszystko. Zawsze broniłam się argumentem, że mam FULL SCHOLARSHIP i nie mam zamiaru za nic dopłacać.
Po cichu liczylam, że na sportowej uczelni będzie możliwość UPRAWIANIA SPORTU, ale się przeliczylam.
jeżeli nie wyłożysz ok 10 tys RMB za rok to nie ma szans. haha
nie możemy nawet korzystać z siłowni czy sal gimnastycznych (których tu jest z 50 jak nie wiecej) poza zajęciami studentów. nawet za opłatą!

straszne, pod tym wzgledem gorzej niż PL...

ale w chinach są na to inne sposoby. guanxi, guanxi i jeszcze raz guanxi...

Przeniesione ze starego forum SSPC, autor: Ola Smoleń

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #4103 przez achinger
Replied by achinger on topic Beijing Film Academy
Jeżeli chodzi o poziom biurokracji, to Uniwersytet Xiamen nie odstaje.
Złożyłem podanie na UX na kierunek 对外汉语, a zarejestrowałem się na kierunek 汉语国际教育. Oczywiście żeby załatwić wszystkie formalności musiałem biegać po kampusie przez pół dnia wte-i-wewte, marnując cenny czas. Odsyłano mnie z jednego pokoju do drugiego, z jednego budynku do drugiego tylko po to, bym na końcu zatoczył koło i wylądował w tym samym, co na początku biurze. Sprawę na szczęście udało się załatwić. Po 3 miesiącach dzwonią do mnie z katedry, żeby mi powiedzieć, że muszę napisać prośbę o przeniesienie mnie na kierunek na którym nomen omen jestem już zarejestrowany[!], bo w systemie nikt nic nie zmienił. Ręcę opadają...

Przeniesione ze starego forum SSPC, autor: Tomas

Czas generowania strony: 0.187 s.
Zasilane przez Forum Kunena