Chińskie prawa Murphy'ego

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #5737 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic Chińskie prawa Murphy'ego

Na przykład to że nigdy nic tu nie działa na czas, ale raz ja się spóźnię, to akurat wtedy muszą sobie zrobić dzień punktualności :)

Hipokryci ot co
I punktualnosc nie obwiazuje wielkich bossow, tylko tych, od ktorych boss tego wymaga.

人在江湖,身不由己!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #5739 przez PolskaChinka

Hipokryci ot co

Może trochę nie w temacie "praw Murphy'ego" ale często jest tak, że jak oni coś robią, to jest ok, ale jak białas(ka) robi dokładnie to samo, to nagle się okazuje, że im się to nie podoba/tak nie wolno/etc

Ciekawe historie, niespotykane przygody, użyteczne informacje, relacje z podróży i piękne zdjęcia! Zapraszam na ( skosnymokiem.blogspot.com )

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #5747 przez Camillvs
Replied by Camillvs on topic Chińskie prawa Murphy'ego

Hipokryci ot co

Może trochę nie w temacie "praw Murphy'ego" ale często jest tak, że jak oni coś robią, to jest ok, ale jak białas(ka) robi dokładnie to samo, to nagle się okazuje, że im się to nie podoba/tak nie wolno/etc

hipokryci ;)

A ja to przez ostanie kilka dni rugałem tych, co mi próbowali zamknąć windę przed nosem przyciskiem "><", lubowałem się też w blokowaniu walizką drogi osobom wsiadającym do metra zanim ja wysiądę ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #5751 przez PolskaChinka
Hahaha

Ciekawe historie, niespotykane przygody, użyteczne informacje, relacje z podróży i piękne zdjęcia! Zapraszam na ( skosnymokiem.blogspot.com )

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #5752 przez aimier
Replied by aimier on topic Chińskie prawa Murphy'ego
Na forum powinny istnieć pkt dodatkowe dla tych, którzy prawidłowo korzystają z funkcji fatycznej języka  ;) :D :P

Czas generowania strony: 0.200 s.
Zasilane przez Forum Kunena